Gizli İlimler Sitesi - Tekil Mesaj gösterimi - Etkili ve Faziletli Zikir
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-11-15, 07:15   #10 (permalink)
Airborne
Yasaklı

Konular: 41
Airborne is an unknown quantity at this point

Alıntı:
CiciPeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
simdi bunun cevabini yazardim ,ama burda yazilmaz,cok guzel bir soru sormussun engizlim tebrikler,bu sorunun cevabini astreal seyahete cikanlar biliyor,bu sorunun cevabini bilmeden cikanlar ise ya felc,ya yatakta ani olum,kalp krizi ,kalp durmasi,beyin olmesi gibi sorunlarla karsilasiyorlar,yada beyinlerinde hasar kaliyor hayata bir deli olarak devam ediyorlar,cunku gorecekleri seyler korkunc yaratiklar ,ruhlar,acilicak gecicekleri kapiyi gorduklerinde dahi kalpleri 4 misli daha fazla atmaya baslayacak,belkide durucak,o yuzden ben kalp cakralarinin acilmasina karsiyim sonucta biz peygamber degiliz
Ciciperi,
hani diyorlar ya, bir mürsit gözetiminde olmali diye. Aslinda tüm zikirlerde bu durum mevcut. Zikir cakralari acar. Cakralari acinca kapilar da acilmaya baslar. Sonra garip haller zuhur etmeye baslar. Bu halleri insan zannederki erdim :) Keramet sahibiyim artik zanneder. Sonra serer postunu, ben de seyhim der cikar :)
Bunlarin olmamasi icin, doz ayarlamasi iyi yapilmali. Doz ayarlandiktan sonra, neyin nicin oldugunu anlayabiliyorsun.
Airborne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla