Gizli İlimler Sitesi - Tekil Mesaj gösterimi - Evimden alınan altınlarım için YARDIM!!!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-12-16, 12:41   #4 (permalink)
mehbuk
ÜYE

mehbuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
mehbuk is an unknown quantity at this point

Çok sağolun arkadaşlar ben kimsenin vebalini almamak için önceleri sadece kendi dualarımla anneciğimin dualarıyla ayakta kaldım fakat evime kimse öyle gelip gitmez gelsede oturduğumuz kalktığımız yer belli olduğu için saklı olduğu yere gitmedi kimse evliliğim boyunca 3 aile anca gelmiştir evimize akraba falan da öyle yok gelen zaten o yüzden diyorum ya eşim aldı diye şüphelendim o yüzden çok kavgalarımız oldu ama o da almadım diyor tedavimin ortasında kaldım denemediğim dua kalmadı ama istiyorum ki o alanların rüyalarına giriyim zaten bu dünya da ne hakkım varsa yüzüme bakıp da hala gülüyosa o alanlar benim karşıma gelmeden can veremesin benim aylarca ömrümden ömürler gitti yuvam dagılma aşamasında çok zor bi durumdayım hamile kalacakken bebeğimin hayalini kurarken bunlar geldi başıma bildiğiniz yapılması gereken böyle bi durumda bişeyler varsa nolursunuz yardımı olacak bi arkadaş varsa yardımcı olsun . Allah kimseye yaşatmasın çok acı ve kötü bi durum , Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın...
mehbuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla