Gizli İlimler Sitesi - Tekil Mesaj gösterimi - yapmam gereken hakkında fikrim yok
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-10-12, 13:18   #18 (permalink)
kiki
ÜYE

kiki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
kiki is an unknown quantity at this point

Mrlcn Gerçekten ya tek istediğimiz hatalarını anlamaları ve pişmanlıkla karşımıza çıkmaları :/ ondan sonra ne olur ben bilmiyorum ama iki kelime lafım var yüzüne karşı konuşmak istediğim

mehlikasultan seni o kadar iyi anlıyorum ki insanın haksızlığa uğraması apayrı bir duygu iinşşallahh dediğin gibi bize hissettiklerinin kat be katını yaşarlar ama hep diyorum gidip başkasında çekmesin bana çektirdiklerini gelsin bende çeksin inşaallah.. Gerçi aptalım ben çektiremem kıyamam yine ama karşımıza çıksınlar da o günü görelim inşaallah.

Birbirimiz için dua edelim hem birimizden birinin dua kapısı açıktır belki, hem de biz birbirimiz için dua edince melekler de aynısı senin için olmuş dermiş.

"Bir Müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin, kardeşin için istediğinin aynısı sana da verilsin” der (Hz. Muhammed (s.a.v) - Kaynak: [Müslim, Tirmizi, İbni Mace]