Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-12-16, 21:19 #1 (permalink)
satelcom satelcom isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 01-02-12
Mesajlar: 168
satelcom is an unknown quantity at this point
satelcom satelcom isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 01-02-12
Mesajlar: 168
satelcom is an unknown quantity at this point
Standart Muhabbetimden Deli Olsun İstiyorsan

Bir Arabi ayın ilk Cuma günü zühre saatinde Ceylan derisi üzerine veya mührelenmiş bir kağıt üzerine misk ve zaferan ile aşağıdaki duayı yaz. Bu yazdığın nüshayı sağ pazuna bağladıktan sonra yedi (7) gün pazunda taşı. Sekizinci gün çıkarıp ateşte yak. Matlubuna vasıl olmadığın halde yedi günden fazla durmasın, aksi takdirde matlubun deli olur.
Bu amelin yapılışı: Tenha bir yerde Ud ağacı ve Amber kabuğu buhurlarını yakarak yazmak için kullana cağın kamışı eline alıp, bıçağıda kamışın üzerine koyduktan sonra üç (3) defa şöyle deyip:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ قَطْعَتُ قَلَمِى ِلاَجْلِ عَمَلَ الْمَحَبَّةِ

Bismillahirrahmanirrahim. Katatü kalemi liecli amelel mehabbeti.

kamışı kes. Kamışın iki yanını ve ucunu yonttuktan sonra şu Ayeti Kerime ile duayı oku:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ وَاَلْقَيْتُ عَلَيْكَ مَحَبَّةً مِنِّى بِحُرْمَةِ فُلاَنَةَ بِنْتِ فُلاَنَةً
Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehab beten minni. Bi hürmeti fülaneh binti fülaneh .
oku ve ondan sonra şu mübarek duayı yazmaya başla:
Yazılacak dua budur:

بِسْـمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ عَزَمْتُ عَلَيْكُم بِرَحْمَةِ اللهِ سُبْحَانَ اللهِ وَبِحَقِّ آدَمَ صَفِىُّ اللهِ وَبِحَقِّ نُوحُ نَجِىُّ اللهِ وَبِحَقِّ اِبْرَاهِيمُ خَلِيلُ اللهِ وَبِحَقِّ موُسىَ كَلِيمُ اللهِ وَبِحَق عِيسَى رُوحُ اللهِ وَبِحَقِ لاَاِلَهَ اِلاَّاللهِ مُحَمَّدٍ رَسُولُ اللهِ وَبِحَقِّ سُبُّوحٌ قُدُّوسُ رَبُّنَا وَرَبُّ الْمَلاَئِكَةِ وَالرُّوحُ وَبِحَقِّ الْمَشْرِقِ وَالْمَغْرِبُ قُلِ اللَّهُمَّ مَالِكِ الْمُلْكِ تَؤْتِى الْمُلْكَ مَنْ تَشَاءُ وَتَنْزِعُ الْمُلْكَ مِمَّنْ تَشَاءُ وَتُعِزُّ مَـنْ تَشَا وَتُذِلُّ مَنْ تَشَاءُ بِيَدِكَ الْخَيْرُ اِنَّكَ عَلَى كُلِّ شَىْءٍ قَدِيرٌ تُولِجُ الَّيْلَ فِى النَّهَارِ وَتُولِجُ النَّهارَ فِى الَّيْلِ وَتُخْرِجُ الْحَىَّ مِنَ الْمَيِّتِ وَتُخْرِجُ الْمَيِّتَ مِنَ الْحَىِّ وَتَرْزِقُ مَنْ تَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ رَحْمَنُ الدُّنْيَا وَاْلآخِرَةِ وَرَحِيمَهُمَا اَنْتَ تَرْحَمُنِى فَارْحَمْنِى بِرَحْمَةٍ تُعْنِينِى بِهَا
اِلاَّبِاللهِ الْعَلِىُّ الْعَظِيمِ سَخِّرْلِى قَلْبَ فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ عَلَى مَحَبَّةِ فُلاَنَةَ بِنْتِ فُلاَنَةَ اَلْوَاحًا اَلْوَاحًا اَلْوَاحًا اَلْعَجَلَ اَلْعَجَلَ اَلْعَجَلَ اَلسّاعَةَ اَلسَّاعَةَ اَلسَّاعَةَ

Bismillahirrahmanirrahim. Azemtü aleyküm bi rahmetillahi ve sübhanallahi ve bi hakki Ademe safiyyullahi ve bi hakki Nuhu neciyyullahi ve bi hakki İbrahim halilullahi ve bi hakki Musa kelimullahi ve bi hakki İsa ruhullahi vebi hakki La ilahe illallahi Muhammed in rasulullahi ve bi hakki sübbühün kuddüsün rabbüna ve rabbül melaiketi verruh. Ve bi hakkil meşriki vel mağribü. Kulillahümme malikel mülki tü’til mülke men teşaü ve tenziül mülke mimmen teşaü ve tüızzü men teşaü ve tüzillü men teşaü bi yedikel hayr. İnneke ala külli şeyin kadir. Tülicil leyle finnehari ve tülicün nehare fil leyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuhricül meyyite minel hayyı ve terziku men teşaü bi ğayri hisab. Rahmanüd dünya vel ahireti ve rahimehüma ente terhamüni ferhamni bi rahmetin tu’nini biha an rahmetin min sivak. Allahümme akdı anni haceti ve la havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim. Sehhirli kalbe fülan ibni fülaneh ala mehabbeti fülaneh binti fülaneh elvahan elvahan elvahan el acele elacele elacele essaate essaate essaate .

Uyunel Hakayik
İdris ÇELEBİ

Arkadaşlar,lütfen her okuduğunuz konuya mesajlar-yorumlar uazarak forumu canlı tutalım.
satelcom isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
-