Gizli İlimler Sitesi - Tekil Mesaj gösterimi - Evimden alınan altınlarım için YARDIM!!!
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-01-17, 18:55   #14 (permalink)
Dogus
ÜYE

Konular: 3
Dogus is an unknown quantity at this point

Zeinarda benim evime hemen polis geldi zabıt tutuldu benim eşimin kızımın evimde olan sürekli olan kadın vardı o zaman ayrıca annemin parmak izleri alındı cünki onlardan başka evimde yatak odama kimse girmez Benin sadece yatak odama girilmişti hepimizin parmak izleri çıktı zaten ama ayrıca bir kişinin daha çıktı polis o zaman şöyle bir şey demişti Yen'i kanunlara göre herkesten parmak izi alınmıyor siz şu kişiden şikiyatci olacaksınız sesi önceden alınıyormuş ancak o kişi başka bir suçtan sabıkası olursa bundan sonra yada yurt dışına çıkarsa o parmak izi olan kişi ortaya çıkabilir ama benim durumum çok karışıktı dediğim gibi evime her zaman çok misafir gelir onun içinde o zamanlar acaba diyerek bir çok kişi aklımdan geçti şu gerçekki ya akrabam ya komşum Ya arkadaşım şimdi düşünmüyorum. Cünki o düşünsün benden çıktı hesabını verecek kişi kendisi bu arkadaşımıza yazmak istedim Şen'de biliyorsun bende Senden zamanında bu konuda hep yargım istedim bana aynı şeyleri söylemiştiniz zamanla her şeye alışılıyor ve geçiyor ALLAH başka acı sıkıntı vermesin
Dogus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla