Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-08-17, 13:56 #43 (permalink)
KurSad66 KurSad66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE

KurSad66 is an unknown quantity at this point
KurSad66 KurSad66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE

KurSad66 is an unknown quantity at this point

Sevgili Rahip
Açtığın konular çok güzel ve değerli. Teşekkür ediyorum bu bilgileri bizlerle paylaştığın için.

Uygulamalarda ve diger konularda enerji yogunlugunu hissedebilmek mümkün. Özellikle bu konuda belirli bir sayıda dedigin mantra tekrar edildiğinde iki goz arasındaki enerji yogunlugunu hissedebilmek de mümkün. Tabiki bu kisiden kisiye degisiklik gosterebilir.

Burda site yoneticisi Zeinarda'nin soylediklerini de yabana atmamak gerekiyor. Asıl olan Allah'a kulluk vazifesini yerine getirebilmek ve emirlerini eksiksiz uygulayabilmek. Aşk için, büyü için, vb. Dünyevi şeyler elde etmek için bu tür arayışlara girmek yada 3. Gözün açılmasını dünyevi istekler için istemek sonu hüsran olabilecek deneyimlerle sonuclanabiliyor anladığım kadarıyla. Bu bilgileri Allah rızasına erebilmek ve Allah yolunda daha iyi kullar olabilmek niyetiyle kullanabilmeyi diliyorum hepimiz için.

Rahip rumuzlu arkadaşımızın bizlerle paylaştığı sey aslinda cakra yada letaif olarak adlandirilan vucudumuzdaki bölgeleri calistirmaya yada onlari enerji geciskenligine aktif hale getirmeye yarayan kelimeler anladığım kadarıyla. Ve Rahip arkadasimiz kendi manevi derinligi ile 3. Gozunuzu bu kelimelerle acin ve hayata baska bir acidan bakin demek istiyor bizlere. Diger elestiren arkadaslarda bu 3. Goz açıldığında manevi doygunlugu olmayan kisilerin şeytanın oyuncağı olacağını soyluyorlar. Burada takdir tabiki her bir bireyin özgür iradesinde.

Sonuçta bu bir enerji çalışması ve 3.gözün varligi ve bu gözü aktif hale getirmek icin neler yapılması gerektiği hakkında bilimsel çalışmalari bu sitede de okudugumu hatırlıyorum. Bu kelimeleri soylemeseniz bile hayvansal gidalar tuketmemeniz, sabah ve aksamlari gunesin dogusuna ve batişina 15er dakika bakmaniz bile 3. Gozu acmaya yarayabiliyor okudugum kadariyla. Burada kendi deneyimleri ile bulduklarini bizlerle paylasan Rahip arkadasimiza bir kez daha teşekkür etmeliyiz. Açtığı diger konular da ilgi çekici. Bu sitede Zeinarda'yi ve Rahip arkadaslarimizi gercek hayatta da tanimak isterim. Cok degerli insanlar olduklarini düşünüyorum. Zeinarda'ya bu siteyi yönettiği, hic tanimadigi bizlerle bile elinden geldigince ilgilendigi için ayrıca teşekkür ediyorum.

Burda konu ile ilgili Rahip arkadaşımıza da bir soru sormak istiyorum; daha önce başka bir konuda "bunun yerine sevgi için günde 2000 civarında cim harfi cı cı diye okunursa bir çok insanın sevgisi kısa sürede elde edilir" diye yazmışsın. Her iki konuda da okunacak kelime "cı cı" olduğunu düşünürsek, hangisi sevgi icin yada hangisi kalp gözü açılması için? Söylemlerde farklılık varmidir? Kalp gözü açılması için okunan mantra, cim harfi olmayan cı cı. Sevgi için okunan ise cim harfi olan cı cı. Sonuçta her ikisi de cı cı. Sevgi icin okunan cı cı çalışmasını yaparken bu cı cı kelimesinin başka bir letaifi calistirdigini mi fark ettiniz? Bu konuda bize daha detaylı bilgi verirsen sevinirim.
Hepinize iyi bayramlar diliyorum.
KurSad66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla