Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-01-13, 04:33 #9 (permalink)
Deligelin Deligelin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE

Deligelin is an unknown quantity at this point
Deligelin Deligelin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE

Deligelin is an unknown quantity at this point
Standart Ayetel kursu mucizeleri

Sevgili musluman kardeslerim Ayetel kursiyi okuduktan sonra bir cok mucuze yasadim ve bunlari sizlerle paylasmak istiyorum 4 yil once ismim hc hos olmayan adli bir olaya karismisti, cok uuzluyordum ne yapacagimi sasiriyordum agladim sizladim hic bisey fayda etmedi ve en sonunda sabika kaydim oldu:( is bulmakta zorlaniyordum nereye gitsem bu olay karsima cikiyordu cokk bunalimdaydim sonra karsima muthis bir is imkani cikti ama sabika kaydi arastiriyorlardi ben herseye ragmen ise bas vurdum ve erekli evrak listesini aldim bir taneside sabika kaydi kagidiydi.. dunyam basima yikildi sonra inetrnette geziirken ayetel kursi mucizeleri gordum ve persembe yi cumaya baglayan sabah oturup 313 ayetel kursu okudum sonra sabah sabika kaydi almaya gittigimde kagitta sabikasi yoktur yaziyordu:) halbuki ondan onceki kagitlarda sabikalidir yaziyordu sonra yanlislik vardir dedim tkarra istedim tekrar temiz cikti sonra avukati aradim davamin arastirilmasini istedim ismimi soy ismimi aldi 2 gun sonra beni arayip boyle bir dava hic gorulmemis dedi:) ayrica cok illet bir hastaligida ayetel kursiyle yendim, gecen gunde mudu herkesi yanina cagiriyordu azarliyordu sira bana gelecekti biliyordum cunki benimde eksiklerim ve hatalarim vardi basladim ayetel kursi okumaya sonra mudur beni yanina cagirdi dili tutulmus gibiydi sonra bana dediki bizden memnunmusunuz isinizden memnunmusunuz sizin icin yapailecegimiz bisey varmi is yerinde siize kotu davranan varmi ben neredeyse gulme krizine girecektim cunki o mudur babasi gelse affetmez ve daha once bana cok bagirmiti. simdilik bukadar hadi bakalim sira sizde
Deligelin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
-