Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 09-01-13, 00:16 #1 (permalink)
Hun Hun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 17-09-12
Mesajlar: 6,598
Hun is an unknown quantity at this point
Hun Hun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 17-09-12
Mesajlar: 6,598
Hun is an unknown quantity at this point
Standart Mutluluk sirlari

Ne istediğinize karar verin. Bunu elde edebileceğinize inanın. Bunu hakettiğinize ve sizin için olanaklı olduğuna inanın. Sonra, her gün birkaç dakikalığına gözlerinizi kapatın ve elde etmek istediğiniz şeye eriştiğinizi zihninizde canlandırın. Bu duygudan çıkın ve şu an şükretmekte olduğunuz şeylere odaklanın ve ciddi ciddi bunun keyfini yaşayın. Daha sonra, gerisini Evren'e bırakın ve O'nun dileğinizi gerçekleştirmenin bir yolunu bulacağına güvenerek günlük işlerinize dalın.

Şu an düşündükleriniz, gelecekte yaşayacaklarınızı doğuruyor. Yaşamınızı düşüncelerinizle siz yaratıyorsunuz. Sürekli düşündügünüz için, sürekli aratıyorsunuz. En çok düşündüğünüz ya daen çok odaklandığınız şey, yaşamınız olarak karşınıza çıkıyor. Ulaşmak istediğiniz şeyi düşünüp o frekansı gönderdiğinizde, istediğiniz o şeye ait enerjinin o frekansta titreşmesini sağlayarak, onu "Size" getiriyorsunuz!


İstediğiniz bir şeye odaklandığınızda, o şeyin atomlarındaki titreşimleri değiştirerek, "Size" doğru titreşmelerini sağlıyorsunuz. Evren'in en etkili yayın merkezi sayılmanızın nedeni, size enerjinizi düşünceleriniz aracılığıyla odaklama ve odaklandığınız şeye ait, titreşimlerini değiştirme gücü verilmiş olmasıdır; çünkü bu titreşimler o enerjiyi manyetik olarak size çekecektir. Ulaşmak istediğiniz güzellikleri düşünüp hissettiğinizde, o an kendinizi derhal o frekansa geçirmiş olursunuz; bu da o güzel şeylere ait enerjinin tümünün size doğru titreşmesini sağlar ve istekleriniz hayata geçer. Çekim yasası, benzer benzeri çeker der. Hepimiz birer mıknatısız ve elektrik yükleyerek oluşturduğumuz mıknatıs etkisiyle, istediğimiz her şeyi kendimize çeker, kendimizi onlara doğru çekeriz, insanlar kendi manyetik enerjilerini kendileri yönetirler, çünkü, frekansı yaratan unsurlar duygu ve düşüncelerdir ve kendileri dışında hiç kimse onların yerine düşünüp hissedemez.

Size "Sır"a dair bir sır vermek istiyorum; sizi yaşamak istediklerinize götürecek kısayol, şu an mutlu OLMANIZ ve mutluluğu HİSSETMENİZDİR! Parayı ve istediğiniz her şeyi hayatınıza çekmenizin en kestirme yolu budur. Bu neşe ve mutluluk duygularınadair ışınları Evren'e yaymaya odaklanın. Bunu yaptığınız zaman, size neşe ve mutluluk getirecek her şeyi kendinize çekeceksiniz vebu sadece para konusundaki bereketle sınırlı kalmayarak, ulaşmak istediğiniz her şeyi kapsayacak. İstediklerinizi size getirecek sinyalleri yaymalısınız. Yayacağınız mutluluk ışınları, yaşam deneyimleriniz olarak size geri dönecek. Çekim yasası, en içteki duygu ve düşüncelerinizi size yaşamınız olarak geri yansıtır.

Sizden başka hiç kimse size kendinizi iyi ya da kötü hissettiğinizi söyleyemez; çünkü, bunu yalnızca siz bilebilirsiniz. Duygularınızdan emin olmadığınızda; "Şu an ne hissediyorum?" diye kendi kendinize sorun. Gün içinde zaman zaman durup kendinize bu soruyu sorabilir, böylece duygularınıza dair daha fazla farkmdalık kazanabilirsiniz.

Bilmeniz gereken en önemli şey, iyi şeyler düşünürken insanın kendisini kötü hissetmesinin imkansız olduğu. Bunun aksi, duygularınızın nedeninin düşünceleriniz olduğunu belirten yasaya aykırı düşer. Kendinizi kötü hissediyorsanız, aklınızdan size kendinizi kötü hissettiren düşünceler geçiriyorsunuz demektir.

Düşünceleriniz frekansınızı belirlerken, duygularınız da size o an hangi frekansta olduğunuzu bildirir. Kendinizi kötü hissettiğiniz zaman, daha fazla kötü şeyi kendinize çekme frekansında olursunuz. Çekim yasası buna cevap vererek size daha fazla olumsuz görüntü ile kendinizi kötü hissettirecek şey göndermek zorundadır.

Moraliniz bozuk olduğunda, kendinizi daha iyi hissetmek ve düşüncelerinizi değiştirmek için çaba sarf etmediğiniz taktirde, verdiğiniz mesaj : "Bana kendimi kötü hissetmem için daha fazla sıkıntı ver. Sıkıntıları bana getir!" olur.

İnsanların istediklerini elde edememelerinin tek sebebi, olmasını istedikleri şeyler yerine, olmasını istemedikleri şeyler üzerine düşünüyor olmalarıdır. Düşüncelerinizi dinleyin; söylediğiniz sözlere kulak verin. Bu yasa kesindir ve hiçbir yanılma payı yoktur.

İnsanoğlunun bugüne kadar gördüğü en büyük belalardan dahakötü bir salgın asırlardır ortalığı kasıp kavuruyor. Bu salgın hastalığın adı "istemiyorum" salgını. İnsanlar "istemedikleri" şeyleri baskın olarak düşünüp, konuşup, davranışlarına yansıtıp. onlara odaklandıkça bu salgının ayakta kalmasına sebep oluyorlar.

Tarihi değiştirecek olan nesil ise biziz; çünkü bizi bu salgından kurtaracak bilgiyi elde etmekteyiz! Bu sizlerle başlayacak. Sizler sadece ne istediğinizi düşünüp, bundan bahsederek bu yeni düşünce akımının öncüleri olacaksınız.

Gelin size Evren'in en kuvvetli yayın merkezi sayılmanızın nedenlerini açıklayayım. Basitçe söylemek gerekirse, her enerji belli birbfrekansla titreşir. Siz de bir enerji olduğunuza göre, siz de belli bir frekansta titreşim yayıyorsunuz; bu frekansı belirleyen ise, herhangi bir zaman diliminde düşündükleriniz ve hissettiklerinizdir.

Ulaşmak istedikleriniz de birer enerji olduğuna göre onların da yaydıkları titreşimler var. Gördüğünüz gibi, enerji her şeyin hammaddesini oluşturuyor. Size "vay be" dedirtecek unsur şimdi geliyor: Ulaşmak istediğiniz şeyi düşünüp o frekansı gönderdiğinizde, istediğiniz o şeye ait enerjinin o frekansta titreşmesini sağlayarak, onu "Size" getiriyorsunuz! İstediğiniz bir şeye odaklandığınızda, o şeyin atomlarındaki titreşimleri değiştirerek, "Size" doğru titreşmelerini sağlıyorsunuz.

Evren'in en etkili yayın merkezi sayılmanızın nedeni, size enerjinizi düşünceleriniz aracılığıyla odaklama ve odaklandığınız şeye ait, titreşimlerini değiştirme gücü verilmiş olmasıdır; çünkü bu titreşimler o enerjiyi manyetik olarak size çekecektir.

Ulaşmak istediğiniz güzellikleri düşünüp hissettiğinizde, o an kendiniziderhal o frekansa geçirmiş olursunuz; bu da o güzel şeylereait enerjinin tümünün size doğru titreşmesini sağlar ve istekleriniz hayata geçer. Çekim yasası, benzer benzeri çeker der. Hepimizbirer mıknatısız ve elektrik yükleyerek oluşturduğumuz mıknatıs etkisiyle, istediğimiz her şeyi kendimize çeker, kendimizi onlaradoğru çekeriz, insanlar kendi manyetik enerjilerini kendileri yönetirler, çünkü, frekansı yaratan unsurlar duygu ve düşüncelerdir ve kendileri dışında hiç kimse onların yerine düşünüp hissedemez.

Mükemmel kiloya ulaşacağınıza inanmalı ve zaten o kiloda olduğunuzu düşünmelisiniz. Bunu imgeleyip, öyleymiş gibi davranmalı, inanıyormuş gibi yapmalısınız. Kendinizi bu mükemmel kiloya dair dileğinizi gerçekleştirirken görmelisiniz. Sizin için mükemmel olduğunu düşündüğünüz bu kiloyu bir kağıda yazarak, tartınızın üzerine yapıştırmalı, ya da hiç tartılmamalısınız. Düşünceleriniz, sözleriniz ve davranışlarınız, isteğinizle çelişmesin. Aktif kilonuza uygun giysiler satın almayın.

İleride satın alacağınız kıyafetler olduğuna inanıp, onlara odaklanın. Mükemmel kiloya ulaşmak, Evren'in katalogundan bir şey sipariş etmek gibidir. Kataloga bakın, mükemmel kiloyu seçin, siparişinizi verin ve size teslim edilsin. Mükemmel vücut ağırlığına sahip olduğunu düşündüğünüz insanları araştırıp, onları takdir etmeyi ve içten içe övmeyi hedefiniz yapın. Onlara dair bilgi edinip, hayranlık duyarak, buna ilişkin duygular beslediğinizde, mükemmel kiloyu kendinize çağırırsınız. Fazla kilolu insanlar gördüğünüzde onları incelemeyin ve zihninizi hemen, sahip olduğunuz mükemmel vücut görüntünüze kaydırarak bunu hissedin.

Kendinizi iyi hissetmelisiniz. Kendinizden memnun olmalısınız. Bu önemli çünkü, içinde bulunduğunuz anda sahip olduğunuz bedenden dolayı kendinizi kötü hissederseniz, mükemmel kilonuzu kendinize çekemezsiniz. Bedeninizden dolayı mutsuzsanız,

bu etkili bir duygudur ve bedeninizden dolayı mutsuz olmayı çekmeye devam etmenize sebep olur. Bedeninize karşı eleştirel olduğunuz, ve ona kusur bulduğunuz taktirde, daha fazla kiloyu bedeninize çekersiniz. Bedeninizin her santimetrekaresini övün ve kutsaym. Sahip olduğunuz mükemmellikleri düşünün. Kendinize dair kusursuzlukları düşündükçe, kendinizden hoşnut olacak, mükemmel kilonuzun frekansını yakalayacak ve kusursuzluğu çağıracaksınız.


Alinti
Hun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 09-01-13, 00:26 #2 (permalink)
naz naz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 15-05-12
Mesajlar: 43
naz is an unknown quantity at this point
naz naz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 15-05-12
Mesajlar: 43
naz is an unknown quantity at this point
Standart

çok güzel bir paylaşım allah razı olsun senden hun
naz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 21-01-13, 17:10 #3 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 24-09-12
Mesajlar: 52
ceylan5 is an unknown quantity at this point
ceylan5 ceylan5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 24-09-12
Mesajlar: 52
ceylan5 is an unknown quantity at this point
Standart

hun saol böyle şeylerde paylaştıgın için....
ceylan5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 22-04-16, 20:39 #4 (permalink)
CiciPeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 21-02-14
Bulunduğu yer: Hollanda
Mesajlar: 4,044
CiciPeri is an unknown quantity at this point
CiciPeri CiciPeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CiciPeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 21-02-14
Bulunduğu yer: Hollanda
Mesajlar: 4,044
CiciPeri is an unknown quantity at this point
Standart

Bir guzelligi olmayan bir insana,bugun ne kadar guzelsin,gozlerin ne kadar guzel parliyor,cok tatli birisin sen demeklede mutlu olabilirsiniz.Ne ekersen onu bicersin cunku,sevgiye karsilik sevgi alirsiniz,zaten bu cok guzel birisine denmez,densede kendini birsey sanar burnunu havaya dikip kiskanildigini dusunmeye baslayabilir,ama size sevgi sinyali gonderemez,ama bu guzel sozleri ozlemis hasret kalmis birisine derseniz asiri derecede pozitif sevgiyi size geri verir.Bunu herzaman yapmisimdir senelerdir,cunku ben uzgun duran tum insanlarin yureklerinde mutluluk olsun istiyorum.
CiciPeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 23-04-16, 01:00 #5 (permalink)
ezgilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 29-09-13
Bulunduğu yer: istanbul
Mesajlar: 2,267
ezgilim is an unknown quantity at this point
ezgilim ezgilim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
ezgilim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 29-09-13
Bulunduğu yer: istanbul
Mesajlar: 2,267
ezgilim is an unknown quantity at this point
Standart

mutluluk mu?

az insan, az sorun........
__________________

Pişmanlık yok..!
ezgilim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 24-04-16, 00:16 #6 (permalink)
CiciPeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 21-02-14
Bulunduğu yer: Hollanda
Mesajlar: 4,044
CiciPeri is an unknown quantity at this point
CiciPeri CiciPeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CiciPeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 21-02-14
Bulunduğu yer: Hollanda
Mesajlar: 4,044
CiciPeri is an unknown quantity at this point
Standart

cok insan cok sorun..........
CiciPeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 14-08-16, 15:34 #7 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 12-01-14
Mesajlar: 38
baterist is an unknown quantity at this point
baterist baterist isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 12-01-14
Mesajlar: 38
baterist is an unknown quantity at this point
Standart

böyle yapsak ta olmuyo ki yada ben beceremiyorum galiba :/
baterist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 14-08-16, 18:56 #8 (permalink)
Eni Eni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 06-03-16
Mesajlar: 264
Eni is an unknown quantity at this point
Eni Eni isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 06-03-16
Mesajlar: 264
Eni is an unknown quantity at this point
Standart

Alıntı:
CiciPeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir guzelligi olmayan bir insana,bugun ne kadar guzelsin,gozlerin ne kadar guzel parliyor,cok tatli birisin sen demeklede mutlu olabilirsiniz.Ne ekersen onu bicersin cunku,sevgiye karsilik sevgi alirsiniz,zaten bu cok guzel birisine denmez,densede kendini birsey sanar burnunu havaya dikip kiskanildigini dusunmeye baslayabilir,ama size sevgi sinyali gonderemez,ama bu guzel sozleri ozlemis hasret kalmis birisine derseniz asiri derecede pozitif sevgiyi size geri verir.Bunu herzaman yapmisimdir senelerdir,cunku ben uzgun duran tum insanlarin yureklerinde mutluluk olsun istiyorum.
canim arkadasim saygisizlik yapmaq istemem ama icime kurt dusmedide deyil,bana cogu insan cok gozelsin derler.simdi kararsiz kaldm guzel oldugum icinmi yoksa cirkin oldugum icinmi derler:/
Eni isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Kapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
7 Ayetler ve Sirlari Hun İstek Ve Hacet Duaları 22 24-10-17 16:40
Zenginlik ve Hacet sirlari Hun Lahutiye Rızık Ve Bereket Duaları 11 18-11-14 18:30
Esmaül Hüsnanin Sirlari Hun İstek Ve Hacet Duaları 0 03-01-13 22:52
Dua Mutluluk Kaynağıdır Hun Lahutiye Kişisel Gelişim 0 14-12-12 00:55
iflas ve mutluluk... PARADOKS Dini Video Ve Hikayeler 2 01-10-12 13:02


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 00:40.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
 

Hakkımızda

"Türkyenin En Büyük Gizli İlimler Sitesine Hoş Geldiniz"

 

Lahutiye

Türkiyenin En Büyük Gizli İlimler Sitesi.

Copyright © 2017