Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 28-08-13, 16:25 #1 (permalink)
sdulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 09-04-13
Bulunduğu yer: Türkiye
Mesajlar: 162
sdulu is an unknown quantity at this point
sdulu sdulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
sdulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 09-04-13
Bulunduğu yer: Türkiye
Mesajlar: 162
sdulu is an unknown quantity at this point
Standart Ayna falı

Ayna falı geçmişi çok eskilere dayanan bir fal türüdür.Bu fala bakmak için bilgi sahibi ve tecrübeli olmak gerekir.

Bu fal türü Nostradamus gibi meşhur kahin ve falcıların tercihi olmuştur.Duru görü su falına bakanlar bu tecrübeleri sayesinde ayna falında da başarılı olabilmişlerdir.Ayna falına bakmak istiyorsanız ilk önce su falına bakabilmelisiniz.Evet ben su falına bakabiliyorum diyorsanız ayna falına bakma tekniklerini öğrenerek sizde ayna falına bakabilirsiniz.
Ayna falına bakmak için konuyla ilgili teknik bilgileri öğrenmek yeterli değildir.Ayna falına bakabilmenin birinci şartı kuvvetli bir irade ve cesarettir. İradesi zayıf olanlar ve cesur olmayanlar bu işe asla soyunmamalıdırlar.Aksi takdirde ayna falına bakayım derken psikolojik travmalarla karşılaşmak büyük bir olasılıktır.

Ayna geçmişe ve geleceğe,açılan bir kapıdır.Ayna aynı zamanda boyutlar ve mekanlar arasında bir penceredir. Dolayısıyla başka boyutlarda başka varlıklar yaşamaktadır.Bu boyutlara bilinçsizce yapılacak ani misafirlikler,bilgisiz kişiyi davetsiz misafir durumuna düşürür.Hele ki bu davetsiz misafir hiç tanımadık biriyse ve aniden odanızın penceresini açarak içeriye dikkatli dikatli bakan bir yabancıysa karşı tarafın tepkisi nasıl olur.Aynen cinlerle karşılaşmaların ekserisinde ortaya çıkan çarpılma konusunda açıklanan durumların benzerleri bu konuda da ortaya çıkmaktadır.

Ben su falına bakabiliyorum,iradem kuvvetli cesaretim yerinde bu işi yapabilir ayna falına bakabilirim diyorsanız vereceğimiz ayna falına bakma pratiklerine başlayabilirsiniz.

İlk yapılacak iş kaliteli bir ayna edinmektr.Ayna kristalden olursa çok daha verimli görüntüler alabilirsiniz.

Ayna falına yeni başlayacaklar için ayna falına bakma saatleri gündüz vakitleridir.İlk başlayanlar öğlen saatlerinde ayna falı pratiklerini yapabilirler.Bir müdet ustalaşmaya başlandıktan sonra bu saatler geri çekilerek sabah 07,08 arasına daha sonraları ise geceye alınacaktır.Ayna pratiklerine başlarken ayın hilal hali gözlenir ve bu halden itibaren ayın on beşine kadar ayna falına bakılabilir ayın küçülmeye başlamasıyla beraber gündüz de olsa ayna falına bakma pratiklerine bakmak tafsiye edilmez.Tabi bu usta ayna falı bakıcıları için geçerli değildir,onlar her zaman ayna falına bakabilirler.

Hemen hemen her fal bakma çeşidinde olduğu gibi fala bakanın rahat elbiseler giymesi sıkı bir bel ,dar bir gömlek gibi rahatsız edici etkilenmeleri ortadan kaldırmış olması gerekir.Ayna falında da seçilecek mekan rahatsız edilmeyeceğiniz havası temiz ısısı ayarlanmış gürültüden uzak olmalıdır.
Yine oturulacak koltuk veya sandalye rahat olmalı fakat rehavet verecek uyku getirecek kadar da yumuşak olmamalıdır.

Ayna falına bakılırken manyetik alanlardan uzak bulunmalı televizyon gibi cihazlar fişlerinden çekilmeli cep telefonu kapalı tutulmalıdır.
Ayna yuvarlak veya oval olmalı asla köşeli ayna kullanılmamalıdır.Ayna ortalama 15,25 cm.çapından küçük veya daha büyük olmamalıdır.Aynanın bakıcıya olan mesafesi 40 ,50 cm. kadar olmalıdır.Ayna bakıcının göz hizası yüksekliğinde örneğin bilgisayar monitörü seviyesinde olmalı ,bakıcı kendine en rahat bakış açısını sağlayacak şekli deneyerek bulmalı ve aynayı sabitlemelidir.
Artık her şey tamamdır iş ayna falına bakmaya kalmıştır derin bir nefes alınır ve iki dakika kadar aynaya bakarak bir şey düşünmemeye çalışarak fakat kendinizi zorlamadan beklenir.Daha sonra br mantra parola sözcüğü veya zikir tekrarlanmaya başlanır.Fısıltı halinde muktedir demek en makbuludur.Bakışlarınızı önce ayna yüzeyinde gezdirerek daha sonra orta merkezin birazda yukarısına doğru sabitleyerek on dakika kadar muktedir adını tekrarlamaya devam edin bu pratikleri üşenmeden en az bir hafta yapmalısınız..
__________________
İnsan Ne Ederse Kendine Eder,
Ama Sorsan Suçlusu;
Ya Hayattır, Ya Kader...
sdulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 30-10-13, 21:15 #2 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 28-10-13
Mesajlar: 5
AsiBiri is an unknown quantity at this point
AsiBiri AsiBiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 28-10-13
Mesajlar: 5
AsiBiri is an unknown quantity at this point
Standart

Yaygın olan hurafelerden biri de fala bakmak, "FAL AÇMAK" adetidir. Fal hurafesi ile okumuşu da cahili de meşgul olmaktadır.
Bazı kimseler de: "Fala inanmıyoruz amma eğlence olsun diye açtırıyoruz" diyorlar. Bu düşünce doğru değildir.


İslâm Dinine göre hangi şekilde olursa olsun, fal baktırmak ve falcıların söylediklerine inanmak yasaktır.


Bu hususta Kurân-ı Kerim'de şöyle buyurulur:


"Ey iman edenler! şarap, kumar, putlar, fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir. Bunlardan uzak durun ki felaha


erişesiniz" (Maide Sûresi, Ayet: 90).


Konuya ilişkin olarak Allah Elçisi Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.S) de şöyle söylemiştir: "Kuşun ötmesinden, uçmasından uğursuzluk kabul etmek, ufak taşlar (nohut, bakla, fasulye, iskanbil kağıdı, kahve telvesi vs.) ile fal açmak, kum üzerine hatlar çizmek, bunlardan geleceğe dair hükümler çıkarmak SÎHİR ve KEHANET nevindendir"(11)


Bu ilahi emirlerden açıkça anlaşılıyor ki, fal yasak bir davranış olup haram kılınmıştır. Haram olan bir hükmün şakası helal olamaz. Bu bakımdan eğlence için dahi olsa, falcıların dediklerine ve fala inanmak caiz değildir. Falcılar bir takım şekil ve sembollere dayanarak geleceği gördüklerini ve gaybı bildiklerini iddia ederler. Bu iddialar yalandır. Söylediklerinden binde biri rast gelse dahi bu onların gaybı bildiklerine kanıt olamaz. Çünkü gaybı Allah'tan başka kimse bilemez.


İnsan, ancak Allah'ın yarattıkları üzerinde akıl yürütür. İlmi öğrenmeye çalışır. En akıllı ve en gelişmiş varlık insan olmasına rağmen, insanın bilgisi ve enerjisi sınırlıdır. Beşeri ve tabii kanunlar arasında sebep-sonuç münasebetleri kurarak birtakım olayları keşfedebilir, bilgiyi öğrenir, yeni yeni kanunları isbat edebilir. Ama bu bilme ve tanıma gücü bir noktaya kadardır. O noktadan ötesi insan için meçhuldür, gayb âlemidir. Gaybın sırlan ve tasarrufu ise Allah'ın ilmine ve iradesine tabidir. Bu nedenlerle Allah'ın bildirmediği bir şeyi ben biliyorum demek, hem ilahi talimata hem de insanlık vasıflarına aykırıdır


"Gaybı Allah'tan başka kimse bilemez. Nitekim Kur'ân-l Kerim'de (Neml Sûresi, Ayet: 65)


"Göklerde ve yerde gaybı Allah 'tan başka bilen yoktur" buyrulmuştur. Rasulullah (S.A.S) Efendimiz de: "Kahin ve falcıya (yani gaipten haber veren kişiye) inanan kimsenin 40 gün namazı kabul olmaz", "Ona inanan kişi, bana indirileni (kitap ve vahyi) inkar etmiş olur" buyurmuştur.


Bu itibarla yıldızname ve benzeri fal kitaplarına itibar edilmesi ve bu tür şeylere inanılması caiz değildir."


"Peygamber size ne emretti ise onu alın (O'nun dediği ile amel edin). Size neyi yasak etti ise ondan sakının."


(Haşr Sûresi, Âyet: 7)
AsiBiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 30-10-13, 21:53 #3 (permalink)
Yasaklı
 
Üyelik tarihi: 11-05-13
Mesajlar: 475
Rip Van Winkle is an unknown quantity at this point
Rip Van Winkle Rip Van Winkle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklı
 
Üyelik tarihi: 11-05-13
Mesajlar: 475
Rip Van Winkle is an unknown quantity at this point
Standart

Fal günah değildir ve burada hiçkimse gaybı bildiğini söylemiyor.Fal sadece bir tahmindor.Nasıl meteoroloji uzmanları havadaki nemi, rüzgarı hesaplayıp yarın yağmur yağabilir diyorsa aynı mantık.Faldada duaların, elementlerin gücü söz konusudur.Siz hiç havadurumunu izlerken nerden bilionuz Allahmısınızda yağmur yağacak diyorsunuz gibi bir şey söyledinizmi?Eğer hakaret dolu bir mesaj daha yazarsanız gerekeni yaparım.Lütfen sinirlenmeyin sadece doğrunun yanındayım ben ama insanları birbirine bağlayan şey saygıdır bu üyemiz bizlere faydalı olmak istemiş sizin bu yazınız. pekde hoş değil
Rip Van Winkle isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 30-10-13, 22:49 #4 (permalink)
zeinarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 14-09-11
Mesajlar: 18,502
zeinarda isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
zeinarda zeinarda isimli Üye şuanda  online konumundadır

zeinarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 14-09-11
Mesajlar: 18,502
zeinarda isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Standart

Defalarca çeşitli nedenlerle belirttim,anlattım....

Burası GİZLİ İLİMLER sitesidir....Bu ilmin kapsamına giren herşey sitelerimizde kesinlikle engellenmeden ifade edilir.....

Fal da Büyüde dünya kurulalıdan beri vardır,dünyanın sonuna kadar da var olacaktır....

Evet doğrudur,fal da büyü de dinimizce yasak ve haramdır,ancak göz ardı edilemiyecek bir nokta var ki;yasak da olsa haram da olsa
her zaman talep edilecektir....

Hal böyle olunca bu tür konuları paylaşan ya da fikir beyan eden arkadaşlarımızı günah ve haramlarla eleştirmektense bilgilendirildiğiniz için teşekkür etmeniz daha doğru olur...


Burada hiç kimseyi ne paylaşımlarıyla ne inançlarıyla ne de dünya görüşüyle yargılama hakkına sahip olmadığımız gibi bütün bunlar
nedeniyle eleştirme hakkına da sahip değiliz....
__________________
ÖLÜMle YAŞAMı ayıran çizgi

SİYAHla BEYAZı ayıramaz ki
zeinarda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 31-10-13, 10:32 #5 (permalink)
Yasaklı
 
Üyelik tarihi: 17-05-13
Bulunduğu yer: antalya
Mesajlar: 737
tutrakan is an unknown quantity at this point
tutrakan tutrakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklı
 
Üyelik tarihi: 17-05-13
Bulunduğu yer: antalya
Mesajlar: 737
tutrakan is an unknown quantity at this point
Standart

ayna falı bilgisi için teşekkürler.her kitaba sahip olmak mümkün olmasa da paylaşımlar sayesinde her bilgiye sahip olabilmek mümkün ve paylaşılan bilgiler için sonsuz teşekkür.Bilgi paylaşıldıkça çoalır ve yerini bulur.Teşekkürler.Saygılarımla
tutrakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 16-11-13, 14:52 #6 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 16-11-13
Mesajlar: 4
Larezu is an unknown quantity at this point
Larezu Larezu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 16-11-13
Mesajlar: 4
Larezu is an unknown quantity at this point
Standart

Paylasim icin tesekkürler...
Larezu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 16-11-16, 14:20 #7 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 16-11-16
Mesajlar: 1
Sanaz666 is an unknown quantity at this point
Sanaz666 Sanaz666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 16-11-16
Mesajlar: 1
Sanaz666 is an unknown quantity at this point
Standart

Kurani kerimde fal uzerine haram kelimesi yoktur ama buyu icin cok men haram va bu sayfada buyu fazlasiyla var buyu Allah in taktirine karşmaktir ve çok buyuk gunahtir
Sanaz666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Kapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
ayna meditasyonu özlem35. Yoga Ve Meditasyon Teknikleri 6 24-11-13 09:32
Su Falı Naıl Bakılır Ve Su Falı Nedir mavis Fallar Ve Tarot 11 08-11-13 12:37
Çin Falı LâL Fallar Ve Tarot 1 14-12-12 00:39
Rüyada Ayna Görmek mavis Lahutiye Rüya Tabirleri 0 31-08-11 20:21
Ayna LâL Lahutiye Şiirler 0 28-07-11 00:07


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:44.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
 

Hakkımızda

"Türkyenin En Büyük Gizli İlimler Sitesine Hoş Geldiniz"

 

Lahutiye

Türkiyenin En Büyük Gizli İlimler Sitesi.

Copyright © 2017