Kötü Ruhanilere Karşı Kur’an-ı Kerim Kılıcı

Bu konu Kendi halinde bir ogretmen tarafından 6 ay önce açıldı, 817 kere okundu ve Henüz Cevap Yok.
Kendi halinde bir ogretmen
Üyelik Zamanı: 6 ay önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 4
6 ay önce

Tüm Lahuti Ailesi’ne sıcacık bir merhaba.

Aranıza yeni katıldım.Ve inşallah aramızda çok 

şiddetli bir yarışma olur. Tabiki,”hayırda”.

Benim de bazen uyguladığım pek etkili bir formül olup, kendim su, tuz, şeker veya tüketilmesinde dinen bir beis olmayan tüm gıdaların

üstüne 21 gün veya 41 gün okunup, nefes edilip

kendime ve/ veya aileme,sevdiklerime ikram ettiğim bir Kur’ani metod.

Alıntıdır, aşağıdaki bilgiler.

Cinler, geçmiş yaşam içinde Kur’ânöğretisine göre Eyyub (aleyhisselâm)’a da büyük eziyetler vermişler ve O, aşağıda yazacağımız, gene Kurân’da öğretilen duaya devam ederek kendini kurtarmıştır.

Bu duanın tekrarı ile beynin yaydığı dalgalar, beyin çevresinde bir koruyucu manyetik kalkan oluşturduğu gibi; sivrisinek kovucu tabletlerin yaydığı kokunun sivrisinekleri zararsız hâle getirmesi gibi, Cinleride tesirsiz bırakmakta ve onları rahatsız ederek uzaklaşmaya zorlamaktadır.

“Âyetel Kürsî”ve “Kul eûzüler”, kişinin ruh gücünün yükselerek cinlere karşı koymasını temin etmektedir.

Aşağıda öğretmekte olduğumuz âyetlerden oluşan dua ise âdeta lasertabancasının ışınlarıgibi cinlerivurmakta ve onları uzak durmaya mecbur etmektedir.

Uzaylılarainanan, onların etkisinde olan kişilerin yanında bu duayı içinizden okumaya başladığınız zaman göreceksiniz ki, cinlerionu, yanınızdan uzaklaşmaya mecbur kılacaktır. Ya da, onu ter basacak, sıkıntıya düşecek, düzgün konuşmasını yitirip, arada gereksiz kelime ve cümleler kullanmaya başlayacaktır.

Böyle güçlü baskı altına girmiş bir kişinin kurtarılması arzulanıyorsa, çevresindeki birkaç dostunun biraraya gelerek, aynı zaman zarfında ona yönelik bir biçimde 300 (üç yüz) defa Kurân’da bulunan bu duayı okumaları ve mümkünse günaşırı üç kere bu işlemi tekrar etmeleri tavsiye olunabilir…

Böyle bir kişi, bu duayı kendisi okursa, 30-50 defadan sonra kendisini sıkıntı basabilir, başına ateş çıkıyormuş gibi hissedebilir, uyku hâli bastırıp tespihi elinden bırakabilir. Ya da daha şiddet gösterileri arzusu duyabilir. Bu cinlerinetkisi altında olmasından; o duayı kestirip, okutmamayı arzu etmelerinden dolayı, yolladıkları impulslar sonucudur. Şayet kişi, okumaya devam ederse, bu tesirler bir süre sonra azalır ve o kişi rahatlar. Ama gene de bir ay kadar o duaya devamda yarar görülmektedir.

Cinnîolmayanlarda ise, ne kadar okunsa, bahsedilen hâller görülmez.

Evet, bu konuda son uyarımızı yapalım. Cinlerdenkorunmanın yolu, bu konuda bilgilenmekten geçer. Öyle ise bilgilenelim ve çevremizi bu konuda uyaralım.

 

KORUYUCU DUA

RABBİ İNNİY MESSENİYEŞ ŞEYTANU Bİ NUSBİN VE AZÂB; RABBİ EÛZÜ BİKE MİN HEMEZÂTİŞ ŞEYÂTIYN VE EÛZÜ BİKE RABBİ EN YAHDURÛN. VE HIFZAN MİN KÜLLİ ŞEYTANİN MÂRİD.

(Kaynak)(38.Sâd: 41– 23.Mu’minûn: 97-98– 37.Sâffât: 7

“Hoş” kalınız, ama asla “boş” kalmayınız. İzninizle efendim…

Konuya Bir Cevap Yazın

  • 22060 Kayıtlı Üye
  • 16497 Konu
  • 143679 Cevap
  • Son Üye Sedadve
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)
  • SÜPER MODERATÖR (9)
  • MODERATÖR (1)