Gizli İlimler Sitesi  

Medyum BURAK

Her türlü derdiniz için

medyumburak@gmail.com

0553 371 89 94


  -  
Go Back   Gizli İlimler Sitesi > LAHUTİYE DİLEK DUALARI > Lahutiye Dua Kardeşliği

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Her Çeşit Sihri İptal Etme ve Düğümleri Çözme Duası camuro Lahutiye Büyü Bozma Duaları 2 02-09-16 19:45
Para Sorunları İçin Dualar camuro Lahutiye Rızık Ve Bereket Duaları 0 29-08-13 08:44
Adli Sorunları,Davaları Olanlara Dua zeinarda İstek Ve Hacet Duaları 9 03-04-13 00:23
Çözülmez Düğümü Çözen Salavat By Ares Faydalı Okunacak Dualar 16 25-11-12 10:36
Tüm Sorunları Çözebiliyorum BAHOZ Çekim Yasası Teknikleri 10 29-07-12 12:28

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 15-11-16, 08:31   #1 (permalink)
ÜYE
 
camuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 25-07-11
Bulunduğu yer: Sakarya
Mesajlar: 950
Konular: 418
camuro is an unknown quantity at this point
Standart Düğümleri ve Sorunları Çözen Dua

Düğümleri ve Sorunları Çözen Dua
Medyum Burak
İmam Hâdî'nin (a.s) Yese-i Kummî'ye Öğrettiği Dua


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kef'amî, “Misbah" adlı eserinde bir dua naklederek şöyle demiş-tir: Seyyid b. Tavus bu duayı sultan, bela ve düşmanların çıkışından, fakirlik korkusu ve sıkıntıdan güvende olmak için zikretmiştir. Bu dua Sahif-i Seccadiye'nin dualarındandır. Bu etkenlerden zarar görmekten korkan kimse bu duayı okusun:


Felaketlerden çekişme ve düşmanlardan korunmak istiyorsanız bu duayı okuyun yoksulluk ve sefalete karşı da çok iyi bilinen bir duadır
Terör düşman yoksulluk göğüste sıkışma hissi korku ve korunmak için dua


بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ


Bismillâhir rahmânir rahîm
Allahumme salli ala muhammedin ve ali muhammed


يا مَنْ تُحَلُّ بِهِ عُقَدُ الْمَكارِهِ، وَيا مَنْ يُفْثَأُ بِهِ حَدُّ الشَّدائِدِ، وَيا مَنْ يُلْتَمَسُ مِنْهُ الَمخْرَجُ اِلى رَوْحِ الْفَرَجِ، ذَلَّتْ لِقُدْرَتِكَ الصِّعابُ، وَتَسَبَّبَتْ بِلُطْفِكَ الأَسْبابُ، وَجَرى بِقُدْرَتِكَ الْقَضاءُ، وَمَضَتْ عَلى اِرادَتِكَ الأَشْياءُ،فَهِيَ بِمَشِيَّتِكَ دُونَ قَوْلِكَ مُؤْتَمِرَةٌ، وَبِإِرادَتِكَ دُونَ نَهْيِكَ مُنْزَجِرَةٌ، اَنْتَ الْمَدْعُوُّ لِلْمُهِمّاتِ، واَنْتَ الْمَفْزَعُ في المُلِمّاتِ، لا يَنْدَفِعُ مِنْها اِلاّ ما دَفَعْتَ، وَلا يَنْكَشِفُ مِنْها اِلاّ ما كَشَفْتَ، وَقَدْ نَزَلَ بي يا رَبِّ ما قَدْ تَكأَّدَني ثِقْلُهُ، وَاَلَمَّ بي ما قَدْ بَهَظَني حَمْلُهُ، وَبِقُدْرَتِكَ اَوْرَدْتَهُ عَلَيَّ، وَبِسُلْطانِكَ وَجَّهْتَهُ اِلَيَّ، فَلا مُصْدِرَ لِما اَوْرَدْتَ، وَلا صارِفَ لِما وَجَّهْتَ، وَلا فاتِحَ لِما اَغْلَقْتَ، وَلا مُغْلِقَ لِما فَتَحْتَ، وَلا مُيَسِّرلِما عَسَّرْتَ، وَلا ناصِرَ لِمَنْ خَذَلْتَ، فَصَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وآلِهِ، وَاْفْتَحْ لي يا رَبِّ بابَ الْفَرَجِ بِطَولِكَ، وَاكْسِرْ عَنّي سُلْطانَ الْهَمِّ بِحَوْلِكَ، وَاَنِلْني حُسْنَ النَّظَرِ فيـما شَكَوْتُ، وَاَذِقْني حَلاوَةَ الصُّنْعِ فيـما سَاَلْتُ ، وَهَبْ لي مِنْ لَدُنْكَ رَحْمةً وَفَرجاً هَنيئاً، وَاجْعَلْ لي مِنْ عِنْدِكَ مَخْرَجاً وَحِيّاً، وَلا تَشْغَلْني بِالاِهتِمامِ عَنْ تَعاهُدِ فُرُوضِكَ، وَاسْتِعْمالِ سُنَّتِكَ فَقَدْ ضِقْتُ لِما نَزَلَ بي يا رَبِّ ذَرْعاً، وامْتَلأتُ بِحَمْلِ ما حَدَثَ عَليَّ هَمّاً، واَنْتَ الْقادِرُ عَلى كَشْفِ ما مُنيتُ بِهِ، وَدَفْعِ ما وَقَعْتُ فيهِ، فاَفْعَلْ بي ذلِكَ وَاِنْ لَمْ اَسْتَوْجِبْهُ مِنْكَ، يا ذَا الْعَرْشِ الْعَظيمِ، وَذَا الْمَنِّ الْكَريمِ، فَاَنْتَ قادِرٌ يا اَرْحَمَ الرّاحِمينَ، آمينَ رَبَّ الْعالَمينَ.
وصل اللهم على محمد وآل الطاهرين


Yâ men tuhellu bihi ugadul mekarih, ya men yufsehu bihi hadduş şedâih, ve ya men yultemesu minhul mahracu ila ravhil ferec, zellet ligudretikes sıâb,ve tesebbebet bilutfikel esbab, ve cera bigudretikel gadâa, ve medat ala iradetikel eşyâa,fehiye bi meşiyyetikel dune gavlike mu'temira, ve bi iradetike dune nehyike munzecira, entel med'uvvu lilmuhimmat, ve entel mefze'u fil mulimmat, la yendefi'u minha illa defat, ve la yenkeşifu minha illa ma keşef, ve gad nezele bi ya rabbi ma gad tek'edeni sıgluh, ve elemme bi ma gad behazeni hamluh, ve bi gudretike evradteh aleyy, ve bisultânike ve veccehtehu ileyy, fela musdira lime evrad, ve la sarife lima vecceh, ve la fatiha lima ağlag, ve la muğliga lima feteh, ve la muyessiri lima asser, ve la nâsira limen hazel, fesalli ala muhammedin ve alih veftah li ya rabbi babel fereci bi tavlik, veksir anni sultânel hemmi bihavlik, ve enilni husnen nazari fima şekev, ve ezigni halavetes sun'a fima se'el, ve heb li min ledünke rahmetev ve ferecen henia vec'al li min indeke mahrecev vahıyya, ve la teşğalni bil ihtimami an tahudi furudik vestimali sunnetik fegad dıgtu lima nezele bi ya rabbi zer'a, vemteletu bi hamli ma hadese aleyye hemma,ve entel ala gadiru ala keşfi ma munitu bih, ve def'i ma vagatu fih, fe efal bi zalik ve in lem estevcibhu minke, ya zel arşil azim, ve zel mennil kerim, fe ente gadirun ya erhamer rahimin, amin ya rabbel alemin.


ve sallallahumme ala muhammediv ve alihet tahirin


Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla
Ey Allah'ım muhammede ve aline salat et.Ey (yüce Allah) ki, mihnet düğümleri seninle çözülür; ey ki, zorluk-ların şiddeti seninle kolaylaşır; ey ki, kurtuluş ferahlığına seninle kavuşu-lur! Kudretin karşısında güçlükler kolaylaşmış, lütfunla sebepler sebep oluvermiş, kudretinle kaza ve kaderin cari olmuş ve her şey iraden doğ-rultusunda gelip geçmiştir. Her şey, söylemene gerek kalmadan sırf meşiyetinle emir almakta, nehyine ihtiyaç duyulmadan sakınmakta. Önemli işler için çağrılan sensin; musibetlerde sığınılacak sensin; fela-ketleri defedecek olan sensin; sıkıntıları giderecek olan sensin.
Ey Rabbim, ağırlığı altında ezildiğim felaketler üzerime çökmüş; ta-hammülü çok güç olan musibetler gelip çatmış bana. Bunları kudretinle bana getirmiş, saltanatınla bana yöneltmişsin. Senin getirdiğini kimse gö-türemez; senin yönelttiğini kimse geri çeviremez; senin kapattığını kimse açamaz; açtığını kimse kapatamaz; zorlaştırdığını kimse kolaylaştıra-maz; hor ve zelil kıldığına kimse yardım edemez.
O halde ey Rabbim, Muhammed ve âline salat eyle ve lütfunla kutru-luş kapısını yüzüme aç; gücünle üzüntü ve kederin üzerimdeki sultasını kır; şikâyetçi olduğum hususta bana hüsn-ü zanda bulunmayı bağışla; di-lendiğim konuda ihsanının tatlılığını bana tattır; bana kendi katından bir rahmet ve afiyet dolu bir rahatlık ver; bana kendi indinden acil bir kurtuluş yolu belirle; beni gamlanıp kederlenmekle meşgul ederek farzlarını yeri-ne getirmekten, sünnetini uygulamaktan alıkoyma.
Ey Rabbim, artık inen belalara dayanamaz oldum; gelip çatan musi-betlere katlanmaktan üzüntüyle dolup taştım. Sen, duçar olduğum sıkın-tıyı gidermeye, içine düştüğüm durumu ortadan kaldırmaya kadirsin. O halde, hakketmesem de bunu bana yap; ey büyük Arşın sahibi, ey bol nimetlerin sahibi! Senin (her şeye) gücün yeter; ey merhametlilerin en merhametlisi! Âmin, ya Rabbe'l-âlemin.
uygulama süresi bir haftadır
Hacetler için Perşembe günü başlanır ve tüm hafta günde beş defa okunur
Düşmanın ortadan kalkması için salı günü başlanır ve tüm hafta beş kez okunur
Evlilik istemek için günlük 100 istiğfar çektikten sonra okunur
camuro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Medyum Burak
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Kapalı
Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.


Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir.5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp,yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımları iletişim bölümünden bizlere bildirebilirsiniz
Takip et: @lahutiye
büyü
Lahutiye Anroid Uygulaması
Lahutiye Chrome Uygulaması