Güç ve Kuvvet İçin Büyüler

Bu konu Aura9 tarafından 7 sene önce açıldı, 476 kere okundu ve 9 Cevap verildi.
Aura9
Üyelik Zamanı: 8 sene önce
Konu Sayısı: 29
Yanıt Sayısı: 42
7 sene önce

Güç ve Kuvvet İçin Yapılan Büyüler
Kimin gücü kime yeterse. İşte günümüzün şiarlarından bir de budur. Altta kalanın hep canı çıkar ve kimsenin kimseye merhameti yoktur. Bu neden böyledir? Öyledir, nedenine kafa yormak yerine altta kalmaktan kurtulmaya çalışmak daha pratik sonuçlar verir.


Ayrıca bu büyüler sizi olduğunuzdan daha güçlü yapacak ya da öyle gösterecektir.


Bu konuda dört farklı büyü bulunmaktadır.


1- Çalıştığınız şirketin antetli kağıtlarından birini alın ve şirket çalışanları arasından hangilerinden daha güçlü olmak istiyorsanız, onların isim ve soyisimlerini bu kağıda yazdıktan sonra, kağıdı dörde katlayıp, kağıdın üstte kalan bölümüne ALTAR İNTA ALTAR kelimelerini büyük harflerle yazın ve kağıdı metal bir kap içerisinde külleşene kadar yakın. Külleri iş yerinizin sokak kapısının önüne dökün. Bu büyü yedi gün süre ile etkili olacaktır ve kağıda isimlerini yazdığınız herkesten daha güçlü olacaksınız ya da o kişiler sizi kendilerinden daha üstün ve güçlü görmeye başlayacaktır. Büyünün devamı için her hafta tekrarlamalısınız.


2- Üstünlük kurmayı hedeflediğiniz insanlar farklı yerlerden ise bu kez beyaz bir dosya kağıdı alın ve kimlerden daha üstün ve güçlü olmak istiyorsanız her birinin ismini ve soyismini kağıda yazın. Kağıdı sekize katladıktan sonra, en üstte kalan bölüme ISHTAR UMMAR kelimelerini büyük harflerle yazın. Kağıdı metal bir kap içinde külleşene kadar yakın ve külleri sokakta havaya savurun ve savururken yüksek sesle üç kez ISHTAR UMMAR diye seslenin. O andan itibaren üç gün süre ile bir büyücü Druid rahibi olan üçüncü yüzyılda yaşamış UMMAR’ın koruması altına gireceksiniz. Büyünün devamı için aynı işlemi üç günde bir tekrar edin.


3- Hedeflediğiniz belli bir kimse yok. Sadece karşınıza çıkacak olan herkesten daha üstün ve güçlü olmak ya da görünmek istiyorsunuz. Bu durumda bir avuç toprak alın ve her yöne birer parça savurun topraktan. Her savurma sırasında yüksek sesle KALEF MİRTA diye seslenin. Her dört yön içim bir kez seslenin. O andan itibaren gece olana kadar beşinci yüztılda yaşamış olan MİRTA isimli Druid büyücüsünün koruma kalkanı altına girmiş olacaksınız. Ve sizi gören herkes korkuyla titremeye başlayacak, gücünüzün enerjisi karşınıza çıkan herkesi etkileyecek.


4- Probleminiz belirli bir mekandaki insanlar için. Konu tek tek kişiler için değil, sadece o mekanda bulunan insanlar. Örneğin okula gidiyorsunuz ve okulda herkesin sizi güçlü ve üstün görmesini istiyorsunuz. Bu durumda o mekanda bulunan küçük yanabilir bir eşyayı alın ve onu külleşene kadar metal bir kap içerisinde yakın. Yakarken MERİDİN EN YAK MERİDİN kelimelerini yedi kez yüksek sesle kaba doğru söyleyin. Sonra külleri götürün ve o mekanın içinde yedi farklı yere dökün ve her defasında üçer kez aynı kelimeleri yüksek sesle söyleyin. Bu büyü o mekanda 12 gün süre ile etkisini sürdürecektir. Devam etmesini isterseniz büyüyü tazeleyin. Üçüncü yüzyılda Kapadokya’da yaşamış olan MERİDİN isimli Druid büyücüsü bu süre içinde siz yardımcı olacaktır. Siz bu büyü aracılığı ile onun yardımını talep etmiş olursunuz.

dombra
Üyelik Zamanı: 7 sene önce
Konu Sayısı: 14
Yanıt Sayısı: 931
7 sene önce
Himmmm 3.,üncüsü cazip geldi ama hayirlisi bu buyuculet İyimi ki farkli durumlar olmasin
Aaro'sdamned
Üyelik Zamanı: 9 sene önce
Konu Sayısı: 62
Yanıt Sayısı: 951
7 sene önce
3.banada cazip geldi fakat hangi mekanda yapılmalı yada fark etmezmi
dombra
Üyelik Zamanı: 7 sene önce
Konu Sayısı: 14
Yanıt Sayısı: 931
7 sene önce
Evet mekan da elbet önemli bunu bende metal ettim
CiciPeri
SÜPER MODERATÖR
Üyelik Zamanı: 8 sene önce
Konu Sayısı: 30
Yanıt Sayısı: 4019
7 sene önce
eline saglik,demekki meshur buyuculerin ismi bunlar millet titriycekse yapanida titretir eminim nasil bir ihtisami ve gucleri varmis bu buyuculerin biraz aciklarmisiniz,sayin aura 9
Aura9
Üyelik Zamanı: 8 sene önce
Konu Sayısı: 29
Yanıt Sayısı: 42
7 sene önce
Bu büyücüler eski dönemlerde yaşamız Druid büyücüleridir.. Uzun süredir forumda yoktum bu konuyla ilgili daha detaylı paylaşımlar yapacağım ve tabii uygulamalar..
CiciPeri
SÜPER MODERATÖR
Üyelik Zamanı: 8 sene önce
Konu Sayısı: 30
Yanıt Sayısı: 4019
7 sene önce
tesekurler buda yeterli oldu druid acimasiz zalim olumu emreder cogu kez haksizliga karsi hic boyun egmez gerekirse canini alir ,istedigini aninda oldurur ayyy korkttum ya keske yazmasaydiniz bu ismi hehe,
Aura9
Üyelik Zamanı: 8 sene önce
Konu Sayısı: 29
Yanıt Sayısı: 42
7 sene önce
Korkmanıza gerek yok siz güçlü olun.
CiciPeri
SÜPER MODERATÖR
Üyelik Zamanı: 8 sene önce
Konu Sayısı: 30
Yanıt Sayısı: 4019
7 sene önce
ismi gorunce icim titredi aklima bin sey geldi keciler kediler :crybr1:emeginize saglik
ezgilim
Üyelik Zamanı: 8 sene önce
Konu Sayısı: 85
Yanıt Sayısı: 2206
7 sene önce
emeğinize sağlık güzel paylaşım..merhametsizliğe uğrayanlar için......
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22137 Kayıtlı Üye
  • 16501 Konu
  • 143704 Cevap
  • Son Üye DonaldPhoni
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)
  • SÜPER MODERATÖR (9)
  • MODERATÖR (1)