Gizli İlimler Sitesi

Gizli İlimler Sitesi (https://www.lahutiye.com/)
-   Pozitif Düşünebilme (https://www.lahutiye.com/pozitif-dusunebilme/)
-   -   Suyun Hafızası Vardır ve Güçlüdür (https://www.lahutiye.com/pozitif-dusunebilme/14602-suyun-hafizasi-vardir-ve-gucludur.html)

zeinarda 15-03-14 18:40

Suyun Hafızası Vardır ve Güçlüdür
 
‘Benim endişelerimi temizlesin’ düşüncesiyle içilen su, bedende bu komutu yerine getirir.


Su bütün ******* ve var oluşun başlangıç noktasını oluşturur. İnsanın bedenlenmesinde etmen olan en önemli maddedir.


Su olmadan ne yeryüzü, ne gökyüzü, hiç bir canlı olamazdı. Bedenin yüzde 70′i su ama beyinle birleştiğinde bu su anlam kazanıyor. O zaman kendi formülünden çıkıyor.


Ve ona hangi dalga boyunu yüklersen o frekansa bürünüyor. Moleküler yapısı dönüşüyor, bedene şifa katıyor.


Mesela…

Zihninizden “Bütün kuşkularım, korkularım arınsın, bedenim bunlardan temizlensin” diye geçirip, suyu içtiğinizde, o kesin şifadır.

Çünkü…

Sözlerle suya frekans yüklemiş oluyorsunuz.

Düşündüğün anda beyin onu tanımlayarak bir dalga boyu yayıyor. Kişi suya doğru bakarak bunları söylediğinde kayda alıyor. Bütün bunlar düşünülerek içildiğinde, bedenin ihtiyacı olan bir işleve bürünüyor.

“Beni üzüntülerimden temizlesin” diye içildiğinde bedene o şekilde aktarılıyor ve komutu yerine getiriyor.


Huzura kavuşmak, dertlerden kurtulmak için önce derin bir nefes almak, yaşam enerjisini bedene aktarmak sonra da bu düşüncelerle suyu içerek şifa bulmak mümkündür.


Hem şifada, hem estetik de.
İnsanların huzura kavuşması için bedeni arındırmak çok önemli.


”Bir insana şifa olsun diye frekans yükleyerek verdiğimiz su, o kişinin bedenini temizler ve o kişiye ŞİFA OLUR,,


Örneğin…

Büyüyü çözer, akıp gitmesini sağlar.

Eve konulan bir kase su, bütün odalardaki negatif enerjileri yok eder…

Bedene doğru bir şekilde yüklendiğinde şifa aracıdır.

İlaçlar şifa veriyorsa kişilere…
Su da, bunlar arasında en önemli maddedir.


Yarın için düşüncelerinizi, niyetlerinizi ve dileklerinizi bir kağıda yazın, içi su dolu bardağın üzerine koyun sonra dualar ile destekleyin… (evinizdeki kutsal kitabın üzerine de koyabilirsiniz)

Bunu tam bir inanç ile şükran ile yaptıktan sonra, suyun yarısını için ve suyun büyük yoğunluk ile yansıttığını ve evrene büyütücü bir anten olarak davrandığını bilerek uykuya dalın.


Bedeninizdeki içtiğiniz su sizin niyetinizi taşıyor ve hala HERŞEYE bağlı olan bardakta kalan su ile bağlantılı ve mesajınızı evrene göndermenize yardım ediyor. Onun yapısı düşüncenizi gerçekten değiştiriyor ve bu bilim tarafından kanıtlanabilmştir.


Siz uyurken, bilinçaltı zihniniz hem bedeninizdeki suyla hem de bardaktaki suyla iletişim kurmaya devam eder ve sizin konsantre oldugunuz şeyin yapısını değiştirir, sabahleyin uyandığınızda ve bardakta kalan suyu içtiğinizde, tam tamına dileklerinizi içiyor olursunuz.


Bu, onları tüm varlığınızda daha da güçlü yansıtır. Bunu her gece yapın ve nelerin olduğunu görün, mucizeler katlanır ve sağlık daha hızlı şekilde güçlenir.Su, insanların sahip olduğu en güzel, değişken ve düşünceden etkilenen fiziksel maddedir
Suyu severseniz, o da sizi sever ve yolunuzda size yardım eder. Su canlı ve farkındadır.NİYET ÖRNEKLERİ:

Suyun gerçek sahibi ile….... ile bağlantı kuruyorum,
Ben bu suyu içtikçe… suyun bedenimdeki tüm dna dizilimlerini orjinal haline getirmesine, dokuları onarmasına niyetleniyorum…

Tüm Bedenime…
Şifa olsun, Şifa olsun, Şifa olsun çok şükür.

Suyun gerçek sahibine ALLAH’A SONSUZ TEŞEKKÜRLER ederim…
Evrene…
Teşekkür ederim…


Yarın Tüm sorunlarımı çözmeyi seçiyorum.
Bütün kuşkularım, korkularım arınsın, bedenim bunlardan temizlensin Amin…


Öneriler
Sabah imsak saatinden önce veya teheccüd vaktinde yapılan bu işlem,
Kutsal kitabımızdaki ayetler ile desteklendiğinde…
Kişiye…
Şifa-mutluluk-huzur-başarı vs olarak geri döner.Yeter ki…
İnsan kendinin,
Kendine verilen NİMETLERİN ve sahibinin FARKINDA OLSUN…

seviyorum 15-03-14 19:35

Abla cok guzel ve yararli paylasim allah razi olsun senden

zeinarda 16-03-14 17:44

Suyun canlı olup olmadığı yıllardır süregelen bir tartışma konusu iken japon bilim adamı Dr. Masaru EMOTO bu tartışmaya bambaşka bir boyut getirdi.
Dr. Masaru EMOTO’a göre yapılan deneyler sonucunda temiz kaynaklardan gelen veya kendilerine güzel, sevgi dolu sözcükler söylenen, klasik müzik dinletilen su örneklerinin parlak, simetrik ve düzgün desenli olduğu; buna karşılık pis kaynaklardan gelen, sürekli kötü söz söylenen, heavy metal dinletilen su örneklerinin koyu renkli, asimetrik ve dağınık olarak resmedildiği gözlemlenmiştir.
Bundan birkaç yıl önce Discovery Channel da yayınlanan MYTHBUSTERS programında da bunun bir deneyi yapılmış, içinde sürekli olarak klasik müzik ve heavy metal müzik çalınan iki ayrı sera oluşturulmuştu. Bunun yanısıra içinde klasik müzik çalınan seraya gidip sürekli güzel şeylerden bahsedilmiş, sevgi dolu sözcükler ifade edilmiş; heavy müzik çalınan seraya gidildiğinde ise bağrılıp çağrılmıştı ve deney sonunda içinde klasik müzik çalınan seranın bitkilerinin daha güzel büyüdüğü gözlemlenmişti.

bedircan 16-03-14 19:56

Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Besmele ile su içerdik. Şimdi besmeleden sonra güzel niyetler de yaparız. Çok şükür su gibi bir nimet.. şifa olur inşaallah :)

erhanozbay 16-03-14 21:04

pedeleriniz açıksa dikkatlice bakınca suya üzerinde seffaf bir bugu oldugubu görürsünüz

erhanozbay 16-03-14 21:06

her seyde vardır toprak ateş bütün elementlerde vardır

tutrakan 17-03-14 11:50

Güzelmiş.Suyla yaşam yolunu buluyor,ne yazık ki kaybedilmeden kıymeti bilinmiyor.Allah hiç kimseyi ve hiç bir yeri susuz bırakmasın.Bilgi için teşekkür ederim,kullanım yöntemi hoşmuş.Saygı ve hürmetle

erhanozbay 17-03-14 13:44

bu elementlerde ki ruhsal enerji bütün evrende vardır dikkat edersen perden açıksa şeffaf bir yayvan hekto plazmaya benzer bir sey oldunu görürsün yüce allahın hissiyatı düşünce her sey kendinden oluşur yada yok olur onun yolunda savaş vermek kovulmuşlara uymamak lazım

Aaro'sdamned 17-03-14 16:27

Emeğine sağlık zeinarfa cok güzel bir paylaşım aynen başlayıp hep devam ettireceğim

melek33 17-03-14 22:59

olumlama
 
canım benim ya tamda benim konum kuantum olumlama yapıyordum bende ama bir süreliğine ara vermiştim yine başlıcam hatta başladım allah razı olsun sendenya işlerin rast gitsin amin


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:02.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.