Sevgi Muhabbet Ve Aşk Duaları Denenmiş Aşk duası başka olmak üzere aşk büyüsü muhabbet duaları ve büyüsü adına etkili herşey bu kategoride sizleri bekliyor.

Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 17-07-11, 14:24 #1 (permalink)
silent
 
Mesajlar: n/a
silent
 
Mesajlar: n/a
Standart Tesirli Çevirgel Duası Etkili ve Denenmiş

Merhabalar sevgili lahutiye ailesi bu yazımızda sizlere Çevirgel Duası hakkına güzel bilgiler vereceğiz hem etkili hemde faydalı.
Evet tesirli diyorum çünkü bu duayı okuyupta fayda görenlerin sayısı çok fazla inşallah sizede faydası olur.

Herkeste olacak diye diye bir garantiyi kimse veremez tabiki ama eğer sevdiğinizden yada eşinizden ayrı iseniz vede dua arıyorsanız çevirgel duası kesinlikle faydalanmanız gereken bir duadır sevgili lahutiye.com üyeleri,temiz bir kalp ile ve verilen tarife uygun okuma yaparsanız neden sizdede olmasın.

Şimdi öncelikle lahutiye üyelerine duayı nasıl okumaları gerektiğini yazalım daha sonrada duayı yazalım.

Çevirgel duasını yedi cuma sala ile ezan arasında okumanızı tavsiye ediyorum,bu dua ile birlikte surhubad ve kenzül arş dualarınıda okumanız iyi olur,dua içindeki filanca yazan yerlerde kişinin ismi söylenecek (anne ismi ile berebar söyleniyor).

Dedikten sonra duamıza geçelim

Bismillahirrahmanirrahîm

Elhamdülillâhi leke ya Allahü Filanca'nın gönlünü bana dost kıl.
Elhamdülillâhi ya Allahü yine Filanca'nın gönlünü çevirgel.
Bihakkı Lâilâhe illallahü Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan'ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için Filanca'nın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil.
Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm Filanca'nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil.
İlâhî senin bin bir adın hürmeti için doksandokuz esmaül-hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bihürmeti Tevrat ve bihürmeti Zebur ve bihürmeti İncil ve bîhürmeti fürkanil azimi ve Kur'ân-ı Kerim.

Ve bihürmeti suhufi İdris Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti Âdem Aleyhisselâm.
Ve bihürmeti İmanil mü'minin velmüslimin ve bihürmeti Cemiil enbiyai vel mürselin.

İlâhi senin lûtfun için ve senin in'amın için ve senin ihsanın için.
İlâhi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda evkati hamsede ve Ramazan ayında çekilen tesbihler hürmeti için.

Ve sübhanekallahümme ve bihamdike ve ebced harfleri hürmeti için ve duai Kunut ve duai Teşehhüd hürmeti için Filanca'nın gönlünü canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel, sen rest getirgil.

Bihürmeti Âdem Safiyullah, ve bihürmeti Nuh Neciyyullah, ve bihürmeti İbrahim Halilullah, ve bihürmeti Musa Kelîmullah, ve bihürmeti İsa Ruhullah, ve bihürmeti Yusuf Sıddîkullah, ve bihürmeti Muhammed Mustafa Sallâllahü Aleyhi Vesellem Habibullah, İlâhî yüz yirmi dört bin Peygamberler hürmeti için Filanca'nın gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost ve benim aşkımdan bikarar kılıvergil.

Muhammed Mustafa ve Habibilmürteza velmücteba ya mabud ya Mahmud ya Mennanü ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ya Cebarrü

İlâhi yüz yirmi dört bin enbiyai velmürselin ve evliyalar hürmeti için Filanca'nın gönlünü bana çevirgil.

İlâhi Musa Aleyhisselâm'ın iki gözü ve yüzü hürmeti için, esrarı Muhammed ve Muhammedin gövdesi ve savmı ravzası ve hilyesi ve beratı ve miracı ve kıyamı ve kuûdi ve sucûdi ve gaziler hakkı için, İlâhi müminin velmüminat velmüslimine velmüslimati hürmeti için, İlâhi müşfik gönüller hürmeti için, Filanca'nın aklına, Filanca'nın gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahmud kılıvergil.

Ya gani ya mugnî bihürmeti kitabı malûm zemekanide ise bikarar kılıvergil.

İlâhi senin sırrın için, ve sübhani devrani hürmeti için, İlâhi zinnuni dısrî ve fethi Mehdi Musallî ve Ahmed Tugranî ve meşari selem hürmeti için, İlâhi Maruf Kerhi ve Cüneydi Bağdadi hürmeti için, İlâhi Şeyh Şibli ve İmamı Gazalî hürmeti için, İlâhî Abdülmutasıl, İlâhi ibni Hallaç Mansur ve Hace Ebulleys ve Veyselkaranî ve Şeyh Muhammed hürmeti için, İlâhi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlâhi imanlı kullar âbidler ve sadıklar ve müminler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bihürmeti innema emruhu iza erade şeyen en yekule lehu künfeyekünu.

Fesubhanellezi biyedihi melekütü külli şeyin ve ileyhi türceun. İlâhi yevme leyenfa malûm velâ benune illâ men etellahe bikalbin selîmi.

Bihürmeti hazihil, âyetil kerim. Filanca'nın gönlünü ve canını bana çevirgil ve kalbini gayrilerden ayırgil.

İlâhi cümle hâlâik arasında ve has ve âm arasında sözüm makbul ve âlem halkını bana müsehhar eyleyüp ve beni şirin ve halîm kuvvetli ve hürmetli ve cemi müminler arasında hub eyle.

Bihürmeti Ebû Bekir, Ömer, Osman, Ali rıdvanullahi teâlâ aleyhim ecmain. İlâhi bihürmeti Hızır, İlyas, Hamza ve Abbas ya müsebbibel esbab ya müfetti halevbab ya kadiyelhâcati ya mukilelaserati ya mukallibelkülibi vel ebsar, Filanca'nın gönlünü bana dost kılıvergil.

Ya ilâhelevveline velâhirine. İyyake nabudu ve iyyake nestein. Ve bihürmeti Sübhühun Kuddusün rabbüna ve rabbülmelâiketi verruha.

Ve bihürmeti Cebraile ve Mikâile ve İsrafile ve Azraile aleyhimüsselâmü ve bi hürmeti Mekkete ve Medinete şerrefehummellahü teâla ve bihürmeti kâf ha ya ayın sad ve ha mim ayin sin kaf ve bihürmeti Yasin ve Kuranil Hakim inneke leminelmürselîne. Âlâ, sıratin müstekimin.

Ve bihürmeti sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yalemune. Sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yesmeune. Sümmün hükmün ümyün fehüm lâ yübsirune.

Ve bihürmeti femen kâne minkum maridan evbihi ezen min resihi fefidyetün min siyamin ve sadakatin evnüsü kin feiza emintüm femen temettea bilumreti ilelhacci.

Bismillâhirrahmanirrahîm.

Rabbiğfirli ve hebli min ledünke rahmeten inneke entel vehhabu. Birahmetike ya erhamerrahimine. Velhamdülillâhi rabbilâlemine.Amin.

Faydalı ve haayırlara vesile olmasını dilerim


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sitesi Güncelleme : 10.10.2017 10:21

Konu Hun tarafından (02-05-13 Saat 00:46 ) değiştirilmiştir.
  Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 17-07-11, 18:10 #2 (permalink)
Yasaklı
 
Üyelik tarihi: 15-07-11
Mesajlar: 325
Bihter is an unknown quantity at this point
Bihter Bihter isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yasaklı
 
Üyelik tarihi: 15-07-11
Mesajlar: 325
Bihter is an unknown quantity at this point
Standart

teşekkürler Fırtına,ihtiyacı olanlara faydalı olur inşallahönceden akrabamdan bi kız kenzül arşla bunu çok okumuştuşimdi 5 yıllık evliler,Allah bozmasın
Bihter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 20-07-11, 16:56 #3 (permalink)
silent
 
Mesajlar: n/a
silent
 
Mesajlar: n/a
Standart

doğru okunduğunda tesir ediyor evet doğru derken birazda niyet ve inanç ön plana çıkıyor
bir dua nekadar tesirlide olsa Allah kabul buyurmadıkça gerçekleşmez hayırlı bir istekmi değilmi yanlızca Allah bilebilir hiçbir dua boş çevirilmez istediğimizin birşeyin olmaması başka şeylerin olmasına vesiledir

ihtiyacı olan arkadaşlarımızın faydasını görmesini dilerim.
  Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 22-07-11, 05:42 #4 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 22-07-11
Mesajlar: 11
mercan is an unknown quantity at this point
mercan mercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 22-07-11
Mesajlar: 11
mercan is an unknown quantity at this point
Standart

okuma şansım olmadı ama okuyupta faydasını görenlere bende şahit oldum paylaşımınıza teşekkürler.
mercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 31-07-11, 01:12 #5 (permalink)
 
Üyelik tarihi: 18-07-11
Mesajlar: 666
lahutiye is an unknown quantity at this point
lahutiye lahutiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Üyelik tarihi: 18-07-11
Mesajlar: 666
lahutiye is an unknown quantity at this point
Standart

uzun olan çevirgelide yazalım belki faydalanırsınız

Bismillahirrahmanirrahim. Yasin vel kuranil hakim. İnne keleminel mürselin. Ala sıratın müstakım. Tenzilül azizir rahim. Litünzira kavmen ma ünzira abaühüm fehüm gafilün. Lekad hakkal kavlü ala ekserihim fehüm la yü’minun. İnna cealna fi a’na kıhim ağlanen fehiye ilel ezkani fehüm mukmehun. Vecealna min beyni eydihim seddev ve mim halfihim sedden feağşeynahüm fehüm la yübsirun. Bismillahhirrahmanirrahim. Izaca enas rullahi velfeth. Veraeyten nase yedhulune fi dinillahi efvaca fesebbih bi hamdi rabbike vestağfirhü innehü kane tevvaba. Bismillahirrahmanirrahim. Nasrun minallahi ve fethun karibün ve beşşiril mü’minin. Bismillahi ve billahi ve minallahi Allahın emriyle ve peygamberimiz aleyhisselamın kavliyle aydan güzellük aldım. Güneşten nur aldım. Altundan kıymet aldım. Gümüşten hurmet aldım. Cevherden ızzet aldım. Gökten yücelik aldım. Yirden ağırlık aldım. Sudan akıntı aldım. Miskten kokuluk aldım. Bu hamaili götüren fülanın kızının ay gibi bahtını açık eyledim. Gün gibi yüzin nurlu ve güneşten müşerref eyledim. Yıldız gibi alnın şevkli eyledim. Yir gibi ağır eyledim. Altun gibi kıymetli eyledim. Gümüş gibi hürmetlü eyledim. Cevher gibi ızzetlü eyledim. Su gibi aziz eyledim. Misk gibi kokulu eyledim. Erden ve avretden cemi nasın meyanında aziz ve hurmetlü olsun. Filane kızı filane hergezin yanında ziynetlü olsun, altun gibi kıymetli olsun, gümüş gibi hurmetlü olsun, cevher gibi izzetlü olsun, su gibi aziz olsun, misk gibi kokulu olsun, cümle yir yüzündeki halkın gözini cümle alemin gönlini ve meylini aklını fikrini eramını kararını ve hükmini ve gözini ve canını ve yüz muhabbetini ve cemi azasını filandan yana çevirdim. Bi hakki Yusuf Peygamberin hüsni cemali gibi güzel eyledim. Her gören aşık olsun. Allahümme ya Azizi tüazzezed vel izzeti fil izzeti izzetike ya aziz. Gün doğdi ben doğdum, günün nurini alnımah koydum, fülan ibni fülaneh baga aşık olsun. Allahümme ya nuri tenevverte tenevvirü fin nuri nurike ya nuru. Ay doğdi ben doğdum, ayın nuriyle nurlandım, her gören baga aşık olsun. Bi hakki ya Kerimü ya Allahü ya Rahimü bi hakkı Kef He Ye Ayın Sat ve bihakki Ha Mim Ayın Sin Kaf. Ve bi hakkı Nun vel kalemi vema yesturun. Ma ente bini’mete rabbikebi mecnun. Bu hamaili götüren fülanın kızına fülanın oğlunun gönlüni, meylini, aklını, fikrini, sevdasını ve aşkını ve 366 damarını ve cemi’ azasını çevirdim. Bi hakkı İnnehü min süleymane ve innehü Bismillahirrahmanirrahim. Ella ta’lü aleyye ve’tüni müslimin. ve dahi yüzyirmidörtbin Peygamberlerin mucizatiyle ve cümle meşayıhların himmetiyle La ilahe illallah. Allahın inayetiyle Muhammed Rasulullahın şefaatiyle Allahın Birliği içün bu hamaili götüren filan kızının irakde ve yakında kötüde komşuda olan düşmanlarının ağızların ve dillerin bağladim bağlansun bağlu olsun. Ve dahi Allahü teala celle şanihü birdir. Allahü Tealanın birliği içün 72 milletin gözin, dilin ,ağzin bağladım bağlansun baglu olsun. Vela havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. Birleh erden ve avretten ve münafıktan bu hamaili götüren filanın hakkında yaramazlık idenlerin gözlerin kulakların ağızların ve dillerin bağladım bağlansun bağlu olsun. Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim Allahümme feseheralena. Vecealna min beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden feağşeynahüm fehüm la yübsirun. Cümle nasın dilin ağzın bağladım bağlansun bağlu olsun. Ve cemi düşmanların ağzın dilin bağladım bağlansun ve bağlu olsun. Sümmün bükmün umyün fehüm la ya’lemün. Birleh sağımda solumda ardımda önümde olan düşmanların dilin ağzın bağladım bağlansun bağlu olsun. Ve dahi 6666 Ayet Kuranda ve 7 seyyare ve 29 hurufi heca birleh ve dahi 1000 kere ya Allah didim ve bin kere Yasini şerifi başıma tac eyledim. ve bin kere İnna fetahna leke suresini sağ yanıma aldım ve bin kere Tebareke suresini sol yanıma aldım ve bin Tebbet ve bin İhlası şerifi ve bin Ayetel kürsi ve bin Amenar rasuli ayetlerini çevre yanıma yedi kat hisar eyledim. Filan ibni filane kulum ve meftunum olsun gönlini meylini aklını fikrini sevdasını aşkını yüz muhabbetini ve gözini ve canını ve hükmini eramını kararını ve 366 damarını ve cemi azasını filandan yana çevirdim. Benden ğayrisini görmesün, aşkımdan deli divane olsun, yansun tutuşsun, kendünin ne olduğun bilmesin, serkerden olsun. İlahi Yarabbi gökte olan feriştehlerin hakkiçün ve levhi mahfuz hurmetiçün ve dahi 18000 alem hurmetiçün ve Nuh Neciyullah Aleyhisselam tufandan halas olup tabhı iylediği aşuresiçün ve Hazreti Yusuf Aleyhisselamın maphustan halas oldiği hurmetiçün ve Hazreti Davut Peygamberin zırhı içün ve seher vaktinde ahizar iden kulların zari içün ve sadık mü’min kulların sıtkı içün İsa ruhullah hakkı içün beyti mamur ve beytil haram hürmetiçin bu hamaili götüren filan oğlu filanın gözüne şirin ve güzel göster gel. Yarabbi filanın oğlini fikrini meylini sevdasını ve aşkını ve hükmini eramını ve kararını ve canını ve gözini ve yüz muhabbetini ve 366 damarını ve cemi azasını filandan yana çevir gel Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Zemini asuman arş ve kürsiye değin La İlahe illallahi Muhammedir Rasulullah hakkiçün. Bu hamaili götüren filan oğlunu cümle halkın içinde ve cümle nasın yanında şirin ve aziz ve hürmetlü ve muhabbetli eyle.Yarabbi. Allahümme bi hakkı La ilahe illallahi Muhammedir rasulullahi ve bi hurmeti ilahi ve bi hürmeti Amin Ya Rabbel alemin Ya Allahü elif be te se cim ha hı dal zel ra ze sin şın sat dat tı zı ayın ğayın fe kaf kef lam mim nun vav he lamelif ye. Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Hatamallallahü ala kulubihim ve ala semihim ve ala ebsarihim ğışavetün ve lehüm azabün azim. Ve cealna min beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden feağşeynahüm fehüm la yübsirün. Vallahü min veraihim muhid. Bel hüve kuranın mecit. Fi levhin mahfuz. Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim. Bismillahirrahmanirrahim. Elhamdü lillahillezi halakas semavati vel arda ve cealez zulimati vennura sümmellezine keferü bi rabbihim ya’dilün.


بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ يس وَالْقُرْآنِ الْحَكِيمِ اِنَّكَ لَمِنَ الْمُرْسَلِينَ عَلَى سِرَاطٍ مُسْتَقِيمٍ تَنْزِيلُ الْعَزِيزِ الرَّحِيمِ لِتُنْذِرَ قَوْمًامَااُنْذِرَ اَبَاؤُهُمْ فَهُمْ غَافِلُونَ لَقَدْحَقَّ الْقَوْلُ عَلَى اَكْثَرِ هُمْ فَهُمْ لاَيُؤْمِنُونَ اِنَّا جَعَلْنَافِى اَعْنَاقِهِمْ اَعْلاَلاً فَهِى َاِلَى اْلاَذْقَانِ فَهُمْ مُقْمَحُونَ وَجَعَلْنَا مِنْ بَيْنِ اَيْدِيهِمْ سَدًاوَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَاَغْشَيْنَاهُم ْفَهُمْ لاَيُبْسِرُونَ بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اِذَاجَاءَ نَصْرُ اللهِ وَالْفَتْحُ وَرَ اَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِى دِينِ اللهِ اَفْوَاجًا فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَعْفِرْهُ اِنَّهُ كَانَ تَوَّابًا بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ بِسْـمِ اللهِ وَبِاللهِ وَمِنَ اللهِ اَللَّهِكْ اَمْرِيْلَهْ پَيْغَمْبَرِيمِزْ عَلَيْهِ السَّلاَمِكْ قَوْلِيْلَهْ آيْدَانْ كُذَلِّكْ اَلْدِمْ كُونَشْدَنْ نُورْ اَلْدِمْ اَلْتُونْدَانْ قِيْـمَتْ اَلْدِمْ كُومُشْدَنْ حُرْمَتْ اَلْدِمْ جَوْهَرْدَنْ عِزَّتْ اَلْدِمْ كُوكْدَنْ يُوجَه لِقْ اَلْدِمْ يِـيرْدَنْ اَغِرْلِكْ اَلْدِمْ
صُودَن اَقِنْتِى اَلْدِمْ مِسكْدَنْ قُوقُولُقْ اَلْدِمْ بُو حَمَائِلِى كُتُـورَنْ فُلاَنِكْ قِزِنِيكْكِ اَىْ كِبِى بَخْتِنى اَچِقْ اَيْلَدِمْ كُونْ كِبِى يُوزِينْ نُورْلُوا وَكُونَشْدَنْ مُشَرَّفْ اَيْلَدِمْ يِلْدِيزْ كِبِى اَلْنِينِ شَوقْلِى اَيْلَدِمْ يَرْ كِبِى اَغِـرْ اَيْلَدِمْ اَلْتُونْ كِبِى قِيْمَتْلُوا اَيْلَدِمْ كُمُوشْ كِبِى حُرْمَتْلُو اَيْلَدِمْ جَوْهَرْ كِبِى عِزَّتْلُو اَيْلَدِمْ صُو كِبِى عَزِيزْ اَيْلَدِمْ مِسكْ كِبِى قُوقُولُو اَيْلَدِمْ اَرْدَنْ وَعَوْرَتْدَنْ جَمِيعْ نَاسِكْ مَيَـانِنْدَهْ عَزِيزْ وَحُرْمَتْلُوا اُولْسُونْ فُلاَنَةََ قِزِى فُلاَنَةَ هَرْكَسِينْ يَانِنْدَه زِيْنَتْلُوا اُولْسُونْ اَلْتُونْ كِبِى قِِيْمَتلُو اُولْسُونْ كُمُوشْ كِبِى حُرْمَتْلُوا اُولْسُونْ جَوْهَرْ كِبِى عِزَّتْلُو اُولْسُونْ صُوكِبِى عَزِيزْ اُولْسُونْ مِسكْ كِبِى قُوقُولُوا اُلْسُونْ جُمْلَهْ يَرْيُزُنْدَه كِى خَلْقِكْ كُو زِينِى جُمْلَهْ عَالَمِكْ كُوكْلِنِى وَ مَيْلِنِى عَقْلِنِى فِكْرِينى آرَامِنِى قَرَارِينِى وَحُكْمِنِى وَ كُوذِينِ وَجَانِنِى وَ يُـوزْ مُحَبَّتِنِى وَجَمِيعْ اَعْضَاسِنِى فُلاَنْدَنْ يَكَا چَوِيرْدِمْ بِحَقِّ يُوسُفْ پَيْغَمْبَرِينْ حُسْنِى جَمَالِى كِبِى كُوزَلْ اَيْلَدِمْ هَرْ كُورَنْ عَاشِقْ اُولْسُونْ اَللَّهُمَّ يَاعَزِيزِ تُعَزَّزَتْ وَالْعِزَّةِ فِالْعِزَّةِ عِزَّتِكَ يَاعَزِيزِكُونْ طُوغْدِى بَنْ طُوغْطُومْ كُونُكْ نُورِينِ اَلْنِمَهْ قُويْدُومْ فُلاَنِ ابْنِ فُلاَنَةَ بَكَاعَاشِقْ اُولْسُونْ اَللّهُمَّ يَانُورِ تَنَوَّرَتَ تَنَوُّرُ فِى النُّورِ نُورِكَ يَانُورُ اَىْ طُوغْطُو بَنْ طُوغْطُومْ اَيِكْ نُورِيْلَهْ نُورْلَنْدِمْ هَرْكُورَنْ بَكَا عَاشِق ْاُولْسُونْ بِحَقِّ يَاكَرِيمُ يَااَللهُ يَارَحِيمُ بِحَقِّ كهيعص وَبِحَقِّ حمسق وَبِحَقِّ ن وَالْقَلَمِ وَمَايَسْطُرُونَ مَا اَنْتَ بِنِعْمَةَ رَبِّكَ بِمَجْنُونَ بُو حَمَائِلِى كُتُوركْ فُلاَنِكْ قِزِينَهْ فُلاَنِكْ اُوغْلِى نِكْ كُوكْلِنِى مَيْلِنِى عَقْلِنِى فِكْرِنِى سَوْدَاسِنِى وَعَشْقِى وَاُوچْيُزْ اَليْمِشْ اَلْتِى دَمَرِينِى وَجَمِيعْ اَعْضَاسِنِى چَوِرْدِمْ بِحَقِّ اِنَّهُ مِنْ سُلَيْمَانَ وَاِنَّهُ بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اَلاَّ تَعْلُوا عَلَىَّ وَأْتُونِى مُسْلِمِينَ وَدَخِى يُوزْ يِكِرمِى دُرتْبِيكْ پَيْغَمْبَرْلَرِينْ مُعْجِزَاتِيْلَهْ وَجُمْلَهْ مَشَايِخْلَرِينْ هِمَّتِيْلَهْ لاَ اِلَهَ اِلاَّ اللهُ اَللَّهِكْ عِنَايَتِيْلَهْ مُحَمَّدٍ رَسُولُ اللَّهِكْ شَفَاعَتِيْلَهْ اَللَّهِكْ بِرْلِكِيچُونْ بُوحَمَِائِلِى كُتُورَنْ فُلاَنْ قِزِنِينْ اِرَاقْدَه وَيَقِينْدَهْ قُتُودَهْ قُومْشُودَهْ اُولاَنْ دُشْمَنْلَرِينِكْ اَغِزْلَرِينْ وَدِللَّرِينْ بَغْلَدِمْ بَغْلَنْسُونْ بَغْلُوا اُولْسُونْ وَدَخِى اَللهُ تَعَالَى جَلَّ شَانُهُ بِرْدِرْاَللهُ تَعَالَنِينْ بِرْ لِكِچُونْ يَتْمِشْ اِيكِى مِلَّتِينْ كُوزِينْ دِيلِينْ اَغْزِينْ بَغْلَدِمْ بَغْلَنْسُونْ بَغْلُوا اُولْسُونْ وَلاَ حَوْلَ وَلاَ َقُوَّةَ اِلاَّ بِاللهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمُ بِرْلَهْ اَرْدَنْ وَعَوْرَتْدَنْ وَمُنَافِقْدَنْ بُو حَمَائِلِى كُتُرَنْ فُلاَنِكْ حَقِّنْدَهْ يَرَامَزْلِقْ اِدَنْلَرِينْ كُوزْلَرِينْ وَقُولَقْلَرِينْ وَاَغِزْلَرِينْ وَدِللَّرِينْ بَغْلَدِمْ بَغْلَنْسُونْ بَغْلُوا اُولْسُونْ وَلاَحَوْلَ وَلاَقُوَّةَ اِلاَّبِاللهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمِ اَللَّهُمَّ فَسَحَرَلَنَا وَجَعَلْنَا مِنْ بَيْنِ اَيْدِيهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْـشَيْنَا هُمْ فَهُمْ لاَ يُبْسِرُونَ جُمْلَهْ نَاسِكْ دِلِينْ اَغْزِينْ بَغْلَدِمْ بَغْلَنْسُونْ بَغُْلـُوا اُولْسُونْ وَجَمِيعْ دُشْمِنْلَرِينْ اَغِزِينْدِلِينْ بَغْلَدِمْ بَغْلَنْسُونْ وَبَغْلُوا اُولْسُونْ صُمٌّ بُكْمٌ عُمْىٌ فَهُمْ لاَ يَعْلَمُونْ بِرْلَهْ صَاغِمْدَه صُولُمْدَهْ اَرْدِمْدَهْ اُوكُومْدَهْ اُولاَنْ دُشْمَنْلَرِينْ دِلِينْ اَغْزِينْ بَغْلَدمْ بَغْلَنْسُونْ بَغْلُوا اُولْسُونْ وَدَخِى اَلْتِى بِيكْ اَلْتِيُوزْ اَلتْمِشْ اَلْتِى آيَتْ قُرْاَنْدَهْ وَيَدِى سَيَّارَهْ وَيِكِرْمِى دُوقُوزْ حُرُوفِ هَجَابِرْلَهْ وَدَخِى بِيكْ كَرَّهْ يَااَللهُ دِيدِمْ وَبِيكْ كَرَّهْ يس شَرِيفِى بَاشِـمِهْ طَاچْ اَيْلَدِمْ وَبِيكْ كَرَّهْ اِنَّا فَتَحْنَا لَكَ سُورَه سِنِى صَاغْ يَانِمَهْ اَلْدِمْ وَبِيكْ كَرَهْ تَبَارَكَ سُـورَهْ سِنِى صُولْ يَانِمِهْ اَلْدِمْ وَ بِيكْ كَرَهْ تَبَّتْ وَبِيكْ كَرَهْ اِخْلاَصْ شَـرِيفْ وَبِيكْ كَرَهْ اَيَتَ الْكُرْسِى وَبِيكْ كَرَهْ آمَنَ الرَّسُولِ اَيَتْلَرِينِى چَوْرَهْ يَانِمَهْ يَدِى قَاتْ حِصَارْ اَيْلَدِمْ فُلاَنْ اِبْنِ فُلاَنَةَ قُولُومْ وَمَفْتُونُمْ اُولْسُونْ كُوكْلِنِى مَيْلِنِى عَقْلِنِى فِكْرِنِى سَوْدَاسِنِى عَشْقِنِى وَيُزْمُحَبَّتِنى وَكُوذِنِى وَجَانِنِى وَحُكْمُنِى اَرَامِـنِى قَرَارِنِى وَ 366 طَمَرِينِ وَجَمِيعْ اَعْضَـاسِنِى فُلاَنْدَنْ يَنَا چَـوِرْدِمْ بَنْدَن غَيْرِيسِبِى كُورْمَسُونْ عَشْقِمدَنْ دَلِى دِيوَانَهْ اُولْسُونْ يَانْسُونْ طُوتُشْسُونْ كَنْدُونِكْ نَهْ اُولْدِيغِكْ بِلْمَسُونْ سَرْكَرْدَانْ اُولْسُـونْ اِلَهِى يَارَبِّ كُوكْدَهْ اُولاَنْ فَرِشْتَهْلَريكِْ حَقيِّچُونْ وَلَوْحِ مَـحْفُوظْ حُرْمَتِى چُـونْ وَدَخِـى 18000 عَالَمْ حُرْمَتِيچُونْ وَ نُوحْ نَجِىُّ اللهْ عَلَيْهِ السَّلاَمْ طُوفَانْدَنْ خَلاَصْ اُولُوبْ طَبْحِ اِيْلَدِكِى عَـاشُورَهْ سِيچُونْ وَحَضْرَتِِ يُوسُفْ عَلَيْهِ اسَّلاَمِكْ مَحْپُوسْدَنْ خَلاَصْ اُولْدِيغِى حُرْمَتِيچُونْ وَحَضْرَتِ دَاوُدْ پَيْغَمْبَرِينْ زِرْحِى اِيچُونْ وَسَحَرْ وَقْتَنْدَهْ آهِى ذَارْ اِيدَنْ قُوللَّـرِينْ ذَارِ اِيچُونْ وَصَـادِقْ مُؤْمِنْ قُوللَّرِينْ صِدقِى اِيچُونْ عِـيسَى رُوحُ اللهْ حَقِّيچوُنْ بَيْتِ الْمَعْمُورْ وَبَيْتِ الْحَرَامْ حُرْمَتِيچُونْ بُوحَمَائِلِى كُتُورَنْ فُلاَنْ اُوغْلِى فُلاَنِكْ كُوذِينَهْ شِيرِينْ وَكُوذَلْ كُوسْتَرْ كَلْ يَارَبِّ يَارَبِّ فُلاَنِكْ عَقْلِنِى فِكْرِنِى مَيْلِنِى سَوْدَاسِنِى وَعَشْقِنِى وَحُكْمُنِى اَرَامِنِى وَقَرَارِينِى وَجَانِنِى وَكُذِينِى وَيُزْمُحَبَّتِنِى وَ366 طَمَرينِى وَجَمِيعْ اَغْضاَسِنِى فُلاَنْدَنْ يَكَا چَوِرْ كَلْ وَلاَحَوْلَ وَلاَقُوَّةَ اِلاَّ بِاللهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمِ ذَمِينِ آسُماَنْ عَرْشَ وَكُرْسِيَّه دَكِينْ لاَاِلَهَ اِلاَّ اللهِ مُحَمَّدٍ رَسُولُ اللهِ حَقِّيچُونْ يُوحَمَائِلِ كُتُورنْ فُلاَنْ اُوغْلِنِى جُمْلَهْ خَلْقِينْ اِيچِينْدَهْ وَجُمْلَهْ نَاسِكْ يَانِنْدَهْ شِرِينْ وَعَزِيزْ وَحُرْمَتْلُوا وَمُحَبَّتْلُوا اَيْلَهْ يَارَبِّ اَللَّهُمَّ بِحَقِّ لاَاِلَهَ اِلاَّ اللهِ مُحَمَّدٍ رَسُو لُ الله ِوَبِحُرْمَةِ اِلَهِى آدَمَ وَحَوَّاءْ وَبِحُرْمَةِ سُلَيْمَانْ ابْنِ دَاوُدْ عَلَيهِمَا السَّلاَمُ وَبِحُرْمَةِِ آمِينَ يَارَبَّ الْعَالَمِينَ يَااَللهَ ا ب ت ث ج ح خ د ذ ر ز س ش ص ض ط ظ ع غ ف ق ك ل م ن و هـ لا ى وَلاَحَوْلَ وَلاَ قُوَّةَ اِلااَّ بِا للهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمِ خَتَمَ اللهَ عَلَى قُلُوبِهِمْ وَعَلَى سَمْعِهِمْ وَعَلَىَ اَبْصَارِهِمْ غِشَاوَةٌ وَلَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ وَجَعَلْنَا مِنْ بَيْنِ اَيْدِيهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَاَغْشَيْنَا هُمْ فَهُمْ لاَيُبْسِرُونَ وَاللهُ مِنْ وَرَائِهِمْ مُحِيطٌ بَلْ هُوَ قُرْآنٌ مَجِيدْ فِى لَوْحٍ مَحْفُوظٍ وَلاَحَوْلَ وَلاَقُوَّةَ اِلاَّبِاللهِ الْعَلِىِّ الْعَظِيمْ بِسْمِ اللهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ اَلْحَمْدُ ِللهِ الَّذِى خَلَق السَّمَواَتِ وَاْلاَرْضَ وَجَعَلَ الظُّلُمَاتِ وَالنُّورَ ثُمَّ الَّذِينَ كَفَرُو بِرَبِّهِمْ يَعْدِلُونَ
lahutiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 05-08-11, 14:44 #6 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 05-08-11
Mesajlar: 40
salamar is an unknown quantity at this point
salamar salamar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 05-08-11
Mesajlar: 40
salamar is an unknown quantity at this point
Standart

benimde okuyup faydasını gördüğüm dualar arasında paylaşım için teşekkürler
salamar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 05-08-11, 18:44 #7 (permalink)
 
Üyelik tarihi: 18-07-11
Mesajlar: 666
lahutiye is an unknown quantity at this point
lahutiye lahutiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Üyelik tarihi: 18-07-11
Mesajlar: 666
lahutiye is an unknown quantity at this point
Standart

konuda verilen ilk duayı okumanız kafidir ikincisine gerek yok
lahutiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 05-08-11, 22:57 #8 (permalink)
KASVA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 22-07-11
Mesajlar: 136
KASVA is an unknown quantity at this point
KASVA KASVA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
KASVA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 22-07-11
Mesajlar: 136
KASVA is an unknown quantity at this point
Standart

Her ikiside çok kuvvetli ve etkileyici dualardır. Zannediyorum ki; kişi inanmadan bile okusa, Allah Celle Celalüh'ün izniyle başarılı olunur. Ama inşallah helal olan yolda kullanalım.
KASVA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 07-08-11, 01:11 #9 (permalink)
silent
 
Mesajlar: n/a
silent
 
Mesajlar: n/a
Standart

evet faydalıdır hemde büyü olan okumalardan ayrı tutulabilecek nadir dualardan
  Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 09-08-11, 02:01 #10 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 09-08-11
Mesajlar: 1
hayalperest is an unknown quantity at this point
hayalperest hayalperest isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 09-08-11
Mesajlar: 1
hayalperest is an unknown quantity at this point
Standart

bunu bende de okumak istiyorum inşallah sonuç alırım elinize sağlık
hayalperest isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Etiketler
çevirgel duası, tesirli çevirgel

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Kapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
İrsal-i Hatif Çok Tesirli ferd Sevgi Muhabbet Ve Aşk Duaları 135 05-05-20 20:03
Tesirli Sevdiğine Kavuşma Duası lahutiye Sevgi Muhabbet Ve Aşk Duaları 34 22-09-19 22:40
Tesirli Hacet Duası lahutiye İstek Ve Hacet Duaları 23 05-11-15 01:20
Tesirli Muhabbet Esmaları Ve Sırları.. LâL Esmaül Hüsna İle Dualar 15 17-10-14 21:06
Tesbih ile Yapılan Çevirgel Formülü By Ares Sevgi Muhabbet Ve Aşk Duaları 41 26-07-14 02:43


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 21:24.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
 

Hakkımızda

"Türkyenin En Büyük Gizli İlimler Sitesine Hoş Geldiniz"

 

Lahutiye

Türkiyenin En Büyük Gizli İlimler Sitesi.

Copyright © 2017