Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 29-04-19, 20:02 #1 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 29-04-19
Mesajlar: 1
KayipYolcu is an unknown quantity at this point
KayipYolcu KayipYolcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 29-04-19
Mesajlar: 1
KayipYolcu is an unknown quantity at this point
Question Başımdan geçen olaylar hakkında sizlerin görüşlerine ihtiyacım var

Notlar:
Konuşmaların tamamı sesle yada düşünce ile değil karşı taraftan alınan hisler şeklindedir.
Yanında[*] bulunan konular diğerlerine göre daha önemli hissetirmişti.

Alıntı:
İlk olarak 13 yaşlarımda iken beden dışı deneyim yaşadım.
Deneyim şöyleydi: Okulda öğlenci olarak okuyordum. Saat 10 gibi uyandım gözlerimi zar zor açmıştım. Gözlerimden yalnızca sağdaki açılmış soldaki açılmamış gibiydi. Etraf beyaz flu görünüyordu. Görüş alanımda burnum ve duvar vardı. Kalkmaya çalıştım. Bir anda karşı koltuğun yanında buldum kendimi. Ne oluyor derken vücudumun yatakta uzandığını gördüm ve bir anda uyandım.
Alıntı:
Bundan sonrasında defalarca kez beden dışı deneyim yaşadım ve hepsi istemsizceydi.
Alıntı:
16 yaşıma geldiğimde Astral Seyahatin ne olduğunu internet üzerinden şans eseri denk gelerek öğrendim ve çalışmalara başladım.
Alıntı:
20’li yaşlarıma kadar kendimi Müslüman olarak tanımlıyorum. Bu yaşlardan sonra dini kitapları okumaya karar verdim. Bu kararı vermeden önce sosyal medyanın etkisi ile deist, agnostik, ateist gibi terimleri bir dine mensup olmaktansa kendime daha uygun görüyordum. 20 yaşından 28 yaşına kadar kendimi ateist olarak tanımladım.
Alıntı:
Bu süreç içerisinde büyük psikolojik rahatsızlıklarım vardı ve tedavi gördüm. Yanlış tedaviler ile yaşadığım rahatsızlıklar kötü seviyelere geldi. Bu yolda yaşadıklarımın hepsine şüphe ile bakmamın sebebi aklımın bir ucunda sürekli duran ve akıl sağlığımı dizginleyen “Acaba sadece psikolojik rahatsızlıklardan dolayı mı yaşıyorum?” sorusudur.
Alıntı:
29 yaşımda Yurtdışında bir firma için çalışmaya gitmeye karar verdim ve gittim. Olaylar burdan sonra daha da garipleşmeye başlıyor.
Alıntı:
[*] Bir gün yatağımda uzanırken oda da bulunan banyodan konuşma sesleri geldiğini duymaya başladım. Sesler bana “napıyorsun? nasılsın?” gibi cümleler kurarak başladı. Artık duymaktan yorulmaya başladığımda boş bulunarak cevap verdim. Daha sonrasında sesler bana banyoda bulunan apartman boşluğu penceresinden aşağıya bakmamı orda çocukken çok sevdiğim bir akrabımın (C.) olduğunu ve beni yaşadığım sıkıntılardan kurtarmak için geldiğini söyledi. Daha sonrasında bende yine cevap vererek “Peki öyleyse dışarda buluşalım” dedim. Dışarı çıkmadan önce üstümü giyinirken içerde yan oda da Cem Yılmaz izleyen iş arkadaşım (E.) vardı. İçeriyi dinleyip biraz keyifleneyim belki geçer dedim. Dinlediğimde Cem Yılmaz’ın bana “uyuşturucu ile savaş vermek adına Türkiye’de yeni bir program düzenleniyor bende bu programın sunucusuyum karşılığında’da hayatını film yapabileceğim. Annende burda hatta film haklarını o verdi.” dedi. Ve ardından annemin sesini duymaya başladım; “oğlum burdayım duyuyor musun? Seni kurtaracağız ama kaçmadan teslim olmalısın. Seni hastaneye yatıracağız ve tedavi olacaksın” dedi. Bir anda içimde bir his oluşarak hastaneye yatarsam bedenimden ayrılacağım ve bedenimin delirmiş olarak hayatını hastanede sürdüreceği ve benim aslında simulasyon olan bu hayattan çıkabileceğim hissi geldi. O an delirmeyi göze alamadım ve beni dışarda beklediğini düşündüğüm C. nin yanına gitmeye karar verdim. Dışarı çıktığımda tabi ki orada değildi. Ancak bi gariplik vardı. Sanki çevredeki tüm insanların düşüncelerini duyabiliyor gibiydim. Biraz dolaşayım açık hava iyi gelir toparlarım dedim ve sokaklarda gezinmeye başladım. İnsanların düşüncelerini duyuyor olduğum hissi gitmedi aksine daha da yoğunlaştı. Benimle iletişime geçmeye çalışıyorlardı ve ayak uydurmam gerektiğini akıl sağlığımı korumam gerektiğini temkinliyorlardı. Bir an neredeyse çıldırma seviyesine geldim. Çevredeki insanlar doğal olarak beni kontrol eden bakışlar atmaya başladılar. Toparlandım kendime geldim ve eve dönmeye karar verdim. Ardından direk uyudum.
Alıntı:
[*] Başka bir gün gitmekten çok keyif aldığım bir kafe-club gibi mekan vardı. Oraya gittim ve bir anda müziğin benle konuşmaya başladığını duymaya başladım. Müzik bana “Aramıza katılmak için hala çok geç değil. Çok değerlisin bizimle birlikte olmanı istiyoruz.” gibi sözleri ingilizce söylüyordu. Kesilmesi için mekanı terk ettim ve eve gidip uyuyarak kendimi sakinleştirdim.
Alıntı:
[*] Başka bir gün akşamı aynı mekana gittim. Bu sefer müzik bana yapabildiklerini göstermek istercesine sözler kuruyor ve “Ne yapmamı istersin?” diyordu. Bende “Bana her ırktan insanlar göster dedim.”. Ardından içerideki insanlar gerçekten sirküle olmaya başladı ve aklıma gelebilecek her ırktan insanlar görmeye başladım. Bunu sadece buranın gerçekten turistik bir yer olmasına bağladım ve paranoya yaptığımı düşündüm. Müzik bana “Inanmadın, hadi başka birşey iste” dedi. Bende “O zaman farklı vücut tiplerinde insanlar görmek istiyorum ve hepside benimle iletişim kurmaya çalışsın.” dedim. Emin olmalıydım. Ve yine içerideki insanlar sirküle olmaya başladı ve içeriye ciddi anlamda kısa boylu insanlar girmeye başladı ve benimle gerçekten konuşmaya çalışırcasına bana bakıyorlardı. Daha sonrasında “Başka?” dedim. Kısa insanlar gitti. Bir basketbol oyuncusundan daha uzun insanlar geldi içeri, ardından Vucut çalışmış kadınlar ve ardından da evsiz görünümlü kambur tipli insanlar geldi. Daha fazla kaldıramadım ve yine eve gidip uyudum.
Alıntı:
[*] Başka bir gün insan popülasyonu daha çok olan gece hayatı denilen tarzda bir club’a gittim. Kullandığım ilaçlardan dolayı alkol içmem yasak ve açıkcası bende hiç sevmiyorum alkolün tadını dolayısıyla tüketmemde. Ancak o gün iş arkadaşımın (E.) zorlaması ile bir bira aldım ve sadece elimde tutuyorum içmiyorum. Elektronik tabelaların birinde elimdeki içkiyi bırakmam gerektiğini söyleyen bir yazı gördüm ve “Gerçekten ben bununla ne yapıyorum?” dedim, bar’a bıraktım. Ardından müzik benimle konuşmaya başladı ve “Geçen sefer üstüne fazla geldik, bize inanmadın. Bu sefer daha sakince yapacağız. Bir isteğin var mı?” dedi. Dedim ki “Benim sevdiğim vücut hatlarına sahip kadınlar dolsun içerisi.”. Benim sevdiğim vücut hatlarında kadınlar ile gerçekten bir club’ın %90’ını kaplayabilecek kadar bulmak zor, hatta neredeyse imkansız. Ancak oldu. Ardından “Başka bir isteğin?” dedi müzik. Bende “Sıra ile önümden geçsinler ve benimle her biri göz teması kursun.” dedim. Sadece o tipteki kadınlar birbirlerinin arkadan omuzlarını tutarak tren olup bütün club’ı dolaşmaya başladı ve geçerken benim gözlerimin içine içine baktılar. Daha sonrasında E. ile konuştum ve yorulduğumu söyleyerek eve geçtik, uyudum.
Alıntı:
Başka bir gün akşamı kız arkadaşımla başka bir mekana gittik. Mekanda benim sevdiğim müzik türü olan Reggae partisi vardı. Müzik yine benimle konuşmaya çalıştı umursamadım ve kesildi. Daha sonrasında pişmanlık hissi geldi.
Alıntı:
Başka bir gün akşamı yine kız arkadaşımla bir club a gidiyoruz. Havalar serinle sıcak arası değişken. Kız arkadaşım mekanda üstündeki kapşonluyu beline bağlıyor. Bende yapma öyle diyorum. Sonra müzik benle konuşarak biz hala burdayız diyor ve bak şimdi ne olacak diyor. Ardından mekandaki herkes sanki bilinçli olarak kazaklarını yada kapşonlularını bellerine bağlıyor. Ardından müzik bana gördün mü? diyor. Cevap vermiyorum ve konuşma bitiyor.
Alıntı:
[*] Bir başka gün evde kız arkadaşımla oturup televizyonda dizi izliyorduk. Ben gözlerimi kapattım ve bir anda 2 halkanın birbirine karıştığı gibi bir görüntü görmeye başladım halkalardan biri büyük biri küçüktü. Biri mavi biri kırmızıydı. Daha sonrasında kız arkadaşımın düşüncelerini duyuyorum gibi hissettim. O da bunun farkında gibiydi. Gözleri dolmuştu. İçindeki şeyleri duyup diziyi manipule ederek diziye cevap verdiriyorum gibi hissettim. Yani o içinden birşeyler söylüyor bende cevabımı dizideki karakterlerin konuşmaları olarak veriyordum. Daha sonrasında kendisi böyle birşeyin yaşanmadığını söyledi.
Alıntı:
[*] Bir gün arkadaşımla oturuyoruz ve sohbet ediyoruz. Bir anda bir farkındalık yaşıyorum ve kaderin o anda nasıl işlediğini, her şeyin aslında nasılda daha önceden en ince ayrıntısına kadar belli olduğunu ve bizim sadece ince ayrıntılar değilde daha büyük ve algılanabilir şekilde seçimler yaparak yaşadığımızı görüyorum ve hissediyorum. Ardından onun aslında ben, benim aslında o olduğumu, yani bir olduğumuzu, ve hepimizin aslında olmadığını sadece Tanrı’nın olduğunu hissediyorum.
Alıntı:
[*] Yine buhranlar yaşadığım bir gün bir sesin benimle konuştuğunu hissediyorum. Konuşan varlık bana bazı hisler veriyor ve aklımı kurcalıyor. Bende bu hisler üzerinden konuları düşünmeye başlıyorum. Daha sonrasında bunun Şeytan olduğu bilgisi geliyor. Bende yok ya daha neler demeye kalmadan düşündüğüm şeylerin; Tanrının aslında olmadığı, olsaydı fark ederdim, boş işler bunlar gibi düşünceler olduğunu fark ediyorum. Daha sonrasında daha yüce olduğunu hissettiğim bir varlık bu sesi kovuyor ve bende o anın krizinden kaçmak için uyuyorum.
Alıntı:
Başka bir gün, arkadaşımda kalıyorum. Uyumak üzere yatağa girdiğimde oda da bulunan kedisinin bana baktığını görüyorum. Daha sonrasında kedinin benimle konuştuğunu fark ediyorum. Baksana her şey ne nasılda belliymişcesine ilerliyor. Neden hala Tanrı’yı sorguluyorsun diyor. Bende bundan kaçmak için hemen uyuyorum.
Alıntı:
[*] Başka bir gün yine uyumak için yatağa girdim nefes meditasyonu yapıyorum. Bir anda içimi çok büyük bir darlanma aynı zamanda ferahlama hissi alıyor. Tarifi pek mümkün değil sanırım. Daha sonrasında bana seslenen bir ses diyor ki. Daha ne kadar fazla sana kendimi göstermemi bekliyorsun, artık beni sorgulama diyor ve his azalıyor. Başka bir ses konuşmaya başlıyor ve bana diyor ki; Kendisiylede konuştun artık Tanrı’yı sorgulamayı bırak, senin ne haddine diyor. İçimi aşırı bir korku, heyecan ve mutluluk sarıyor bi anda ve kendime artık varlığından eminim diyorum.
Alıntı:
[*] Başka bir gün uyumak üzere iken tam uykuya dalma anında bir varlığın beni ele geçirmeye çalıştığını hissediyorum, uykum anında kaçıyor ve önceki yaşadıklarıma dayanarak Tanrı’dan yardım istiyorum ve kötü his anında gidiyor, ve uyuyabiliyorum.
Alıntı:
Lusid rüya görüyorum ve rüyamda tren büyüklüğünde 4 adet tırtıla benzeyen varlık görüyorum. 2 tanesi benimle ilgilenmiyor başka bir insanın yanında durarak sadece beni izliyor. Diğer iki tanesi ise biri yavru biri büyük renkleri kırmızı ağırlıklı, bana yakınlaşmaya çalışıyorlar bende zehirli tırtıl olabileceklerini düşünerek onların bana dokunmasını engellemeye çalışıyorum. Sonrasında uyandığımda onların aslında bana yol göstermek isteyen varlıklar olduğunu fark edercesine bir his geliyor ve nedense Çin Ejder’leri gibi birşey olduklarını düşünüyorum. Halbuki tamamen tırtıla benziyorlardı.
Alıntı:
Rüyamda bir kadınla bir partide tanışıyoruz, partide sevdiğim diyebileceğim arkadaşlarımda var, daha sonra benimle aşırı ilgilendiğini görüyorum ve beni kaldığı yere götürmek istediğini söylüyor. Bende benim kız arkadaşım var cinsellik bekliyorsan yapmayacağımı bilmelisin diyorum. Olsun yapmasanda gel diyor ve gidiyoruz. Rüyam parça parça bilinçli yani lusid geri kalan kısımları ise bilinçsiz akışında gerçekleşiyor. Kaldığı yere giriyoruz. Mekan oda oda labirent gibi her odada yataklar var ve her yatak için odada bir kişi bulunuyor ve herkes kadın, ya yatağın içinde yada ayakta diğerleri ile sohbet ediyor yada ilgimi çekmek için çok yakınımdan geçiyor. Odalar çok küçük ve içinde eşya olarak sadece yatak var, yataklarda yer döşeği şeklinde, odalar arası kapılar sürgülü kapı. Yaklaşık 8-10 oda geçtikten sonra büyük bir odaya geçiyoruz yerde 20-25 yatak var bazıları ranza şeklinde. Biz odanın kapı tarafında sağ köşesine geçiyoruz beni oraya getiren kadın diğer kişilerin yanına diz çökerek oturuyor ve banada aynısını yapmamı işaret ediyor. Odanın tamamı kadın benim dışımda sadece bir erkek var. Bende buradamı duracağız diyorum, evet diyor. Sonrasında yanımda diz çökerek oturan başka bir kadına buraya oturabilir miyim diyorum, Hayır cevabını alınca beni oraya getiren kadına izninle ben gideyim, istenmiyorum ve sadece kadın olan bir yatakhane de olmam rahatsızlık verebilir diyorum. Bunu duyan diğer kadınların %90’ı kalmamı ısrar ediyor diğerleri ise birşey demiyor. Sonra diğer erkek ilginç bir şarkı söyleme başlıyor ve tüm kadınlar sanki bir ayinmişcesine danslar ediyor. Bir anda kendimi sokakta buluyorum. Yanımda partide tanıştığım kadın var. Arkadan 2 kişi yetişerek yanımızdan geçiyor ve artık uyansana diyor. Bende bir anda tekrar lusid rüya evresine geçiyorum. Yanındaki kişiye bilinci yerinde değil hala galiba diyor. Ardından bir top atış sesi duyuyorum. Baksana bu sesle çoktan uyanması gerekiyor bilinci yerinde değil diyor. Bende bir an düşünerek duydum diyorum. E o zaman uyansana artık! Diyor. Uyanamıyorum öldürün uyanayım diyorum. Rüyada ölünce uyandığımı biliyorum daha önceki deneyimlerimden. Beni öldürüyorlar ve uyanıyorum. Uyandığımda yanımda beni izleyerek uzanan bir karartı görüyorum. Ancak gözleri parlak ve açık mavi renkte, biraz bana bakıyor. Onu gördüğümü anladığı için hemen yok oluyor.
KayipYolcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Kapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. Zor durumdayım. dEEp Üyelerin Yardım İstekleri 8 20-03-19 23:08
Su falı - Başımdan Geçenler (yardım ! ) gamzeli87 Lahutiye Serbest Kürsü 42 14-04-18 20:46
Gece esmaul husna sonucu başımdan geçen bir olay MAPUSER Üyelerin Yardım İstekleri 7 27-02-16 18:44
Tuhaf olaylar (yardım) huzur. Üyelerin Yardım İstekleri 11 04-12-14 23:43
Ülkemizde Yaşanan Garip Olaylar Sparrow Lahutiye Cafe 2 27-09-11 01:14


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 01:56.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
 

Hakkımızda

"Türkyenin En Büyük Gizli İlimler Sitesine Hoş Geldiniz"

 

Lahutiye

Türkiyenin En Büyük Gizli İlimler Sitesi.

Copyright © 2017