Gizli İlimler Sitesi  

  -  
Go Back   Gizli İlimler Sitesi > LAHUTİYE GİZLİ İLİMLER > Büyü Hakkında Bilgiler Ve Uyarılar

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Ruyada uyari highland Üyelerin Yardım İstekleri 2 17-09-14 01:42
Ruyada hayır ve şeri gormek için kısa bir dua Aaro'sdamned Lahutiye Havas İlmi 6 05-09-14 16:12
Nasil Dua Ederim Hun İstek Ve Hacet Duaları 2 23-06-13 23:06
Peygamberimizi ruyada gormek Haydar Faydalı Okunacak Dualar 0 14-08-12 17:06
Ruyada peygamberimizi gormek icin Munecim İstek Ve Hacet Duaları 0 10-09-11 15:08

Yeni Konu aç Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 15-11-14, 00:29   #1 (permalink)
 
Üyelik tarihi: 14-02-13
Mesajlar: 824
Konular: 23
Prensess is an unknown quantity at this point
Standart buyuler ruyada nasil gözükür

buyuler ruyada nasil gözükür

büyüler rüyalarda nasıl gözükür (Alinti)


yapılan sihir ve büyü ruyalarda ne şekilde görünür

Rüyalar
İnsan üzerinde yapılan Büyü/Sihir belirtileri rüyalarımıza gelirler; Kişi rüyasında hayvanlar tarafından ısırılır, birileri tarafından fizksel olarak acı görür, Uçurum veya yüksek yerlerden düşer,rüyasında yılanlar görür ölü insanlar görür, yaşayan insanları ölü, Ölmüş insanaları yaşıyor olarak görür, kendisine zarar vermek isteyenide görür.
Yukarıdaki belirtiğim herşey gerçektir, kendi tecrübelerimden biliyorum.

13- Büyü Çeşitleri
Dört Çeşit Büyü vardır, bunlar şöyle ayrılmıştır.
1.Yiyecek halinde.
2.Yürürken üzerine basılan veya ayak altına bırakılan.
3.Vücuda konulan.
4.Uzaktan yapılan.

Yiyecek halinde yapılan sihir: Günümüzdeki Vakkaların %95'ini kapsamaktadır.
Sihir yiğen kişideki belirtiler, karın ağrıları, yutgunma sorunları, bağarsak sorunlarıi,
Ağır miğde agrıları, Miğde yanması, bağrsakta batma, devamlı kusma, ve daimi ağrılar ile etkilenir.
Bu vakkalara TIP alanında bile çağre bulunamıyor, nasıl oluştuğunu ve nereden geldiği bilinmiyor.
Miğde yanmaları için doktorunuz size biraz ilaç yazar, buda yanma hissinizi azaltır, ama ilaç bitince yanma ve acı yeniden başlar.
Bu tür belirtiler ve vakkalar yapılan sihirin nekadar gerçekci olduğunu onaylar.

Bazen dikkat etmemiz gereken durumlardan birtaneside,
Sihirin yanlışlıkla yapılmıyan kişinin yemeğine girmesi ve o kişininde sihirden etkilenmesidir.

Yürürken üzerine basılan veya ayak altına bırakılan sihir:
Genelde yanlışlıkdan ve kazadan dolayı meydanna gelir, biryere misafirliğe gitmiş olabirisiniz ve orada sihir yapılmış olabilir, bu sihirin üzerinden geçerseniz veya basarsanız, etkilenirsiniz.

Bunların etkisi ve belirtisi, vücüdunuza yansır, kücük kesikler veya çizikler, egzama/bir çeşit deri hastalıgı, sedef hastalığı, ve kırmızı kırmızı paça noktalar oluşur.
Bu hastalıkların TIP dalında çaresi bulunmamaktadır.

Aynı zamanda saç dökülmesine ve bacakların zayıf düşmesinede sebep olabilir, bu tür sihirden sadece vücütsal hastalıklar meydana gelir.
Bazen sihir yapılacak kişinin evine yaklaşmadan hemen önce yola konur,eve gelmeden önce yapılır, bu tür sihir yapıldıysa, vücütsal hastalıkların yanında daha etkili ve seçilmiş bir özeliği olan sihir yapılmış anlamındadır.

Vücuda konulan sihir:
Büyücü tarafından cinlerin gönderilmesi ile oluşur.
Genelde kadının hamile olmasını etkilemek için elbiselerinin arasına konulur.
Erkeğin cinsel isteklerini öldürmek ve cinsel organlarının çalışmasını engellemek için, veya vücudun herhangi bir yerinde sorun, hastalık ve ağrı yaratması için yapılır.
Aynı zamanda yine büyücü kişiyi maddi kazanç elde edebilmek için kullanır ve baglar.
Kişi Şifa için birine giderse ve şifacı kişi ne yapacağını bilmiyorsa, ozaman cinler ayrılmaz ve devamlı olarak oldukları yerde kalırlar.
Yine sihir yapılan kişi hasta olarak sorun yaşıyorsa, o kişinin hastalığının devam etmesi içinde sihir yapılır.
Genel olarak aynı bölgede daimi bir ağrı ile karşılaşır, kişi şifa bulamaz.

Uzaktan yapılan Büyü: Çok kullanılan bir teknik ama karışık ve çelişkeli sihirlerden birtanesidir, Sembolik sihirdir. Kişinin resmi, saçı veya kendisine ait bir malzeme ile meydana gelir.
Sihir yüksek biryere ve zarf içine konulduğunda kişi devamlı olarak başarısız olur ve aynı yerinde sayıklar, hayatında ileri gidemez ve işlerinde başarılı olamaz.
Yine bu tür sihir yapıldığında, kişi gerçeklerden uzaklaşır ve hayalperes bir dünyada yaşar, olmamış olayların gerçekleştiğini zanneder.
Çok kötü baş ağrılarına maruz kalır ve rüyasında yüksek yerlerden düşer ve korku yaşar.
Kişiye yapılan Sihir eğer toprak altına gömülmüş ise, o kişi enerjisini kaybeder, uyukusuz hiseder ve kirli görünür.
Yine kişiye mezar içinde sihir yapılırsa, kişi kendisini ölügibi hiseder, kendisini ölüm ile bağlantılı şeyler ile alaka eder, rüyasında ölü kişileri görür.

Yer altına gömülen Büyü:
İnsan vucudundaki büyün enerjiyi yok eder, sihir yapılan kişi kendini halsiz hiseder, ağır uyuku basar, kendine bakmaz, yıkanmaz ve pis görünür, insanlar ona bakınca yavaş yavaş delirdiğini düşünür.

Mezarlığa gömülen Büyü:
Kişi kendisini ölü gibi görür, günlük yaşar, ölünü düşünür, devamlı rüyasında ölüleri görür, yasayanları ölü, ölmüşleri hayatta olarak görür.

Kuyu içine konulan Büyü:
Bu sihir tammamen kişinin herşeyini kaybetmesini sağlar, girdiği her iş olumsuzlukla sonuçlanır ve maddisel yönden batar, kendisini yerin dibindeymiş gibi hiseder.

Kan ile sihir:
Ayrıca kadının aydat kanı ile sihir yapılırsa, kadın da genetik bozukluğu, kocasından nefret, eşi ile yatmaz ve tiksinme duygusu başlar.

Zincir ve kilit ile yapılan Büyü:
Bu tür sihir yapılınca kişinin işilerinin kötü gitmesi sağlanır, herşyi yokuş yukarı gider ve yaşantısı kilitlenir, ayrıca cinlerinde ona bağlanması sağlanabilir.

Düğüm baglama:
Bu tür sihir, kişinin başka bir kişi ile görüşmesini engeller, günlük yaşantılara uyum saglayamaz, yaptıkları her işin önüne engel çıkar, düşünceleri etkilenir, beyni donar ve hep aynı şekilde takılı kalır.

İp üzerine Düğüm atılması:
Rüyada yılanlar görmenize neden olur, bu tür sihir'de büyücü kömür kullanılırsa, o kişinin karanlıkta yaşar gibi yaşamasına neden olur.
İnsanlar onu görünce onun yanına yaklaşmazlar.

Oyuncak bebekler ile Büyü:
Bu tür sihir yapılırken oyuncak bebekler kullanılır, bu bebeklerin içine iğneler batırılır ve sihir yapılan kişi vucudunda batma duyguları, yanma duyguları hiseder ve acı içinde yaşar.
Kişiyi karşı cinse aşık ettirmek amacı ilede kullanılabilinir.

İşaretler ile büyü:
İşaretler ve sembollar ile yapılan sihir en çok kullanılandan bir tanesi , kişinin şişmanlamasına, aptallaşmasına, kötü ve agresiv olmasını sağlar, nerede bir işi varsa, hiç birtanesi yerine gelemez.
Özelikle devlet kapısında olan işlerinin hepsi yokuş yukarı gider ve olmaz.

Aynı anda Çok sayında büyü:
Yukarıda belirtiğimiz tüm büyüler ardı ardına bir insanın üzerine yapılabilinir.
Bir insanın okadar çok nefret ettiği bir kişi olabilirki, devamlı olarak nefret ettiği kişiye ardı ardına çok sayıda büyü yaptırıp onu etkilemek isteyebilir.
Bir insana Aynı anda Çok sayında büyü yapılırsa , ve o kişi tedavi görmez ise, büyüler onu Ömür boyu etkiler ve üzerinde kalır, hayatını maaf eder, yuvası ve ailesi bozulur, onu kimseler istemez, delirir ve intahat etmeye kalkar, eğer kendini öldürmez ise hayatının sonuna kadar hasta veya yalnız kalır.
Bundan kurtulmanın tek yolu var, oda sihir ile etkilenmiş hastanın tedevi görmesidir.
Hasta devamlı tedavi görürse, sihirler azalır ve zamanla ALLAH CC'nun izniyle hepsi yok olur ve hasta şifa bulur inşallah.

Seri şkekilde/ard ardına Büyü yapma:
Bu büyücünün devamlı bir kişi üzerinde durmasını ve o kişiye devamlı sihir yapması saglar, ve o kişi devamlı hasta kalır.
Aynı zamanda büyücü, o kişinin izlenmesi için cin görevlendirir ve cin kişinin iğleştiğin görünce hemen geri büyücüye bildirir, büyücede bu haberi alınca yeniden sihir yapar.
Kişi her iğleştiğinde farklı bir sihir yapar ve onun hasta kalmasını saglar.
Bu tür büyüdeki en tehlikeli konu büyücüdür,
Eger büyücü ile kişi arasında şahsi sorun var ise, ozaman büyücü ona çok zarar vermek isteyecektir ve devamlı olarak farklı farklı sihirler yapacaktır.

Kurani-Kerimin okunması:
Kurani-Kerim hastanın karşısında okunduğunda, hastanın hareketleri, davranışları, ses tonu ve karaktei değişir ve burada etkilendiğini görebilir ve hasta olduğu hemen anlaşılır.

İlk belirtilerden birtanesi ise hastanın ateşinin hemen yükselmesidir, çunkü vücutdaki sihir yanmaktadır. Sonra çok aşırı heycanlanabilir, çünkü sihir vücutdan ayrılmaktadır.

Hasta Kuran okunurken kendiside ağırlık hisedip kuani-kerimin sesinden tiksinme ve huyalnırsa, nefes alması zorlanmaya başlarsa, içinde muhtemelen cin bulunmaktadır.

Hasta yine kendine okunurken rahatlama ve uyku hisederse buda iki şeyden kaynaklanır, ya sihir kendisini korku ve heycanlı hisetmesi için yaıpmışdır. Yada sihir onun devamlı halsiz ve uyuması için yapılmışdır. Her uyandığında geri yatar ve devamlı uyur.

Eger kişi değişik ses tonu ile veya kendi başına konuşmaya başlarsa, içinde cin var demektir.

Okunurken Başağrısı geçirirse, yine içinde veya etrafında Cin bulunmasından kaynaklanır, ayrıca sihir kafanın içinde olabilir veya sihir biryerlerde asılı olduğunda, başağrıları verir ve belirtileri hemen anlaşılır.
Çok değişik duaların tekrarlanması halinde kişide yorulma ve halsizlik belirtileri oluşur.

Okunmaya karşı cok az etki veya hiç etkisi olmayınca;
bu kişiye hiç sihir yapılmamış diyebiliriz, veya bazen cinler vücudun dışında çalışırlar ve bu cinler Kuranın okunması esnasında hemen yok olurlar, çünkü sihir cok hafifdir ve birdaha geri gelmezler.

Unutmıyalım, Bazen belirtileri anlamak ve kişiye hasta teshişi konulması için bunları beklemek gerekmez, Daha önce belirtiğimiz gibi, hastanın yaşadığı olaylardan, gördüğü rüyalardan, ne tür büyünün yapıldığının anlıyabilirz.

Kafa karışıklığı:
Bazen bazı aileler size gelip kızlarının yabancı ve müslüman olmayan birilerine aşık ve bu aşkın büyü ile yapıldığına inanırlar ve sifa ararlar.
Halbuki öyle Bir şey yoktur ve normal olarak biribirilerine aşıktırlar.
Kızın kişiliği ve hareketleri değişmiş olabilir veya evinden kaçmış olabilir, bu aile arasındaki iletişimsizlikten kaynaklanıyordur. Kız ailesine karşı mahcub olduğundan dolayı kaçmış olabilir.
Görevimiz bu belirtileri görüp, ayırmak ve anlamaktır.
Bazen yine bu insanlar sevdiklerini, eşlerini veya evlatlarını bize geri getirmemiz için bazı şeyler yapmamızı isterler ve para teklif ederler,
RUKYECILAR BU TÜR ŞEYLER İLE UĞRAŞMAZ, BU TAMAMEN BÜYÜCÜLÜKTÜR.
RUKYE YAPAN ŞİFACILAR SADECE VE SADECE ALLAH CC'YA DUA EDİP , SABIR İLE ŞİFASINI BEKLER.

Eğer sihir ile etkilenmiş belirtiler ise, sihir bulunur ve genelde yokedilir, Ama yaşanan olaylar hayatın bir normal vakkalar parçası ise, ozaman herkesin geri çekilmesi ve kişileri rahat bırakılmaları daha iyidir. Hasta veya şifa arayanlara tavsiyelerimiz, namazlarını vaktinde kılıp kaçırmamaları, daha çok dua etmelerini, çok çok zikir yapmaları, akraba ve yakınları ile barışmaları ve günahlardan uzak kalamaları gerekmektedir.
UNUTMAYALIM ŞİFA SADECE ALLAH CC'dan GELİR.
Bazen müminler bile sorunların sadece allah tarafından geldiğini ve göz, sihir, cin gibi vakkalardan etkilenmeyeceklerine ve bağlantısı olmadığına inanırlar.
Peygamber Efendimizin (SAV) bizlere ALLAH CC'nun, her hastalık için bir şifa yaratmıştır, haberini bize bildirmiştir. Bu sifa Kurani-Kerimin mucizesi ALLAH CC'NUN izni ile gerçekleşmektedir.
Zamanın da efendimiz (SAV) ile birlikde sahabelerin yüzleştiği zorluklar ve sorunların hadi hesabı yokdu, ama onlar RUKYA yaptılar ve ALLAH CC'dan şifa dilediler.
Yine Peygamber Efendimizin (SAV)e bir güb yahudi tarafından sakalı çalınıp büyü yapılmıştır. Bana Bir şey olmaz demek inacsızlık katına girer ve şirkdir.
Ayrıca konuyu ve gelişen olayları çok dikkatli inceleyip tehşis koymak gerekli ,çünkü Sihir ile alakalı olmayan ve gayet normal olan olaylardan kaynaklanabilir, bunları göz önüne alıp dikkatli olmamız gerekli ve ona göre tedavi yapılıp yapılamıyacağı tehşisi yapılması gereklidir.
Şimdiye kadar öğrendiğimiz, sihir yapaılınca kişinin en zayıf noktasını buluyor ve onun üzerinde etkili oluyor.
Etkisi kişinin karekterine göre çalışıyor, buda demektir'ki sihir her kese aynı etkiyi yepmıyor, kartektere göre degişik etki veriyor.
Yine büyü, kişi ve kişilerin, evli ailenin veya çiftlerin biribirilerine saygılı olduğu zaman, imaanları ve duygularının güçlü olduğu zaman, sihirin etkisi ancak tartışmadır ve ilişkileri sorunu geçer, Eğer saygı ve aşkları güçlü ise dua, namaz ,, zikir ve ALLAH CC'nun izni ile sihir yok olur.
Eğer çiftler biribirine saygısız ise ve kibirli kişiliğe sahiplerse, ozaman ilişkileri bozulur ve onların yuvası ve aşkları tuz buz olur.
Kesinlikle Büyü/sihir gibi şeyler inanmayan kimselere ve kendileri bu tür vakkalardan kimsenin yardımı olmadan kurtulabileceğine inanan şahıslara, yardımcı olmaya ikna etmeyin.
Okadar çok yardıma ihtiyacı olan insanlar varki, zaman bile bulamıyacaksınız.
Şifacıların yardımına, inanmayan veya ihtiyacı olmayan kişilere yardımcı olursanız, bu kişiler tarafından daha çok sorun ile karşılaşır ve müteşekür olmazlar, nankördürler.
Ama Bizler RUKYECI oşlarak yinede kapılarımızı onlara açık bırakıp, eğer yeniden şifa isterlerse, ozaman onları ALLAH CC'nun yoluna davet ve imaan larını yükselmelerine,namazlarına, ve zikirlerine teşfik etmeliyiz.
Ozaman ALLAH CC'nun onlara şifalarını verecektir inşallah.
Fransada üzerinde çalıştığım gençler sihir/büyü gibi olağınüstü olaylara pek inanmıyorlar ve hayatlarında yaptıkları herşeyde başarızsız oluyorlar.
Kendilerine RUKYE yapıldığında içlerindeki cinlerin orataya cıkmasını videolarımıza kayıt edip kendilerine ve inanmayanlara gösterdik, sayfamızdaki linlklerde izleyebilirsiniz.
Bu gençlerin aile bozukluğu, annesiz veya babasız büyümeleri, okula gitmemeleri ve fakirlikden dolayada olsa, sihir ve büyü ğzerlerinde bulunmaktadır.
Genelde bu insanlşara sihir, kücük yaştan veya anne karnındayken geçmiştir, veya yukarıda belirttiğimiz olaylardan dolayı meydana gelmiştir.
Prensess isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-15, 17:34   #2 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 12-04-12
Mesajlar: 237
Konular: 14
rebaka is an unknown quantity at this point
Standart

Çok faydalı bilgiler çoğunu yaşıyorum. Bu büyüleri yapanlar keşke ellerinden geliyorsa iyi büyüler yapsalar.
rebaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-15, 21:53   #3 (permalink)
 
Üyelik tarihi: 14-02-13
Mesajlar: 824
Konular: 23
Prensess is an unknown quantity at this point
Standart

Allah muhafaza neden oyle dedin
bunlari ruyamizda gormemiz veya yasamamiz allahin bir lütfu cunki neyle karsi karsiya oldugumuzu bilmis oluyoruz
Prensess isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-15, 22:34   #4 (permalink)
ÜYE
 
Umut_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 16-05-14
Mesajlar: 926
Konular: 28
Umut_64 is an unknown quantity at this point
Standart

Allah bu büyü yapan insan suretli yeryüzü iblislerinden hepimizi korusun, inşallah kendi pisliklerinde boğulurlar....dayanamıyorum Allah'ın işine karışan bu iblislere, insanların hayatlarını karartıyorlar...
__________________
“Kulillah sümme zerhum”(6 EN’AM-91)

“ALLAH de ötesini bırak”
Umut_64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-15, 22:52   #5 (permalink)
 
Üyelik tarihi: 30-11-14
Mesajlar: 540
Konular: 15
biricik is an unknown quantity at this point
Standart

Musluman olmayan ve hatta buyulere inanmayan bir cok toplumda bir cok insanin " buyu etkileri " ile ilgili maddelerin cogunu yasiyorlardir eminim. Bunlar da buyunun etkileri degildir sanirim. Ayrica nedense hep muslumanlarin basina gelir bu tur olaylar!
biricik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-15, 22:57   #6 (permalink)
 
Üyelik tarihi: 30-11-14
Mesajlar: 540
Konular: 15
biricik is an unknown quantity at this point
Standart

Bu arada ruyalarla ilgili TRT 1 de su anda Pelin Cift Oteki Gundem programi var. Ilahiyatci Doc. Dr. Emre Dorman ve Noroloji uzmani Doc. Dr. Sultan Tarlaci katilimci ve cok ogretici... Kacirmayin derim...
biricik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-15, 23:10   #7 (permalink)
ÜYE
 
Umut_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 16-05-14
Mesajlar: 926
Konular: 28
Umut_64 is an unknown quantity at this point
Standart

Alıntı:
biricik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Musluman olmayan ve hatta buyulere inanmayan bir cok toplumda bir cok insanin " buyu etkileri " ile ilgili maddelerin cogunu yasiyorlardir eminim. Bunlar da buyunun etkileri degildir sanirim. Ayrica nedense hep muslumanlarin basina gelir bu tur olaylar!
İnanma ve yönlendirme ile de ilgisi olduğunu düşünüyorum mesela bakılan fallar veya h.. bakımlarında hemen sende büyü var dense placebo etkisi gibi insan kötü hissetmeye başlıyor...
__________________
“Kulillah sümme zerhum”(6 EN’AM-91)

“ALLAH de ötesini bırak”
Umut_64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-15, 23:38   #8 (permalink)
 
Üyelik tarihi: 30-11-14
Mesajlar: 540
Konular: 15
biricik is an unknown quantity at this point
Standart

Alıntı:
Umut_64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İnanma ve yönlendirme ile de ilgisi olduğunu düşünüyorum mesela bakılan fallar veya h.. bakımlarında hemen sende büyü var dense placebo etkisi gibi insan kötü hissetmeye başlıyor...
Aynen, katiliyorum Umut. Bir de zor bir surecten gecerken sanki bizim hic basarisiz olma olasiligimiz yokmus gibi mutlaka bize yapilan bir buyu vardir ki biz bir suru sorunla bogusmak zorunda kalmisizdir!!! Yada sevgilimizle sorun yasadigimizda veya ayrildigimizda kesin birileri bir sey yapmistir! Ya belki de iliski tikandi, sevgi bitti olamaz mi? Nazar evet cok daha guclu olasiliktir ama her onune gelen herkese devamli buyu mu yaptiriyor? Ayrica internet hc, ****** kayniyor da bir tanesinden 1 kisinin fayda gordugunu istedigi sonuca ulastigini gormedim. Hal boyleyken sanirim her yaptigi islem 7/24 tutan hc ve ****** guruhunu nerede buluyorlar ve yaptiriyorlar acaba??? Ayrica buyu belirtilerinin bir cogu psikolojik sapmalarla ortusuyor
biricik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-15, 03:17   #9 (permalink)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 13-03-15
Mesajlar: 20
Konular: 0
hamit is an unknown quantity at this point
Standart

büyü tezinize bakarsak herkeste büyü var.büyü yapmak masraflı külfetli bir iştir.önüne gelene yapılmaz.km kimin iin 2-3 bin harcar.hacını ****nın falcının lafına kalınırsa bu tez gb herkeste var.
hamit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-05-15, 10:43   #10 (permalink)
ÜYE
 
Umut_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 16-05-14
Mesajlar: 926
Konular: 28
Umut_64 is an unknown quantity at this point
Standart

Alıntı:
hamit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
büyü tezinize bakarsak herkeste büyü var.büyü yapmak masraflı külfetli bir iştir.önüne gelene yapılmaz.km kimin iin 2-3 bin harcar.hacını ****nın falcının lafına kalınırsa bu tez gb herkeste var.
Bizde hemen hemen aynı şeyi söylüyoruz dünden beri ama ben hayatımda bir defa gerçek bir **** ile bakım yaptırdım büyüden bahsetmedi hiç, ne büyüsü kolay mı dedi öyle herkesin yapması dedi aynen... Kuran'dan güzel ayetler verdi oku bunları dedi gönderdi beni...öyle büyüydü yok bilmem kaç tl ver bozayımdı falan demedi...öylesini bulmak zor... en fazla şu olabilir bazı insanların nazarları ve hasetleri çok büyüktür bizlerinde yıldızı düşük olabilir etkileniriz ama düzenli dua edip ibadet ettikten sonra Allah izin vermez asla bu tip şarlatan büyücülere...sonuçta büyünün tutması da Allah'ın izin vermesi ile keramet **** da falan değil yani
__________________
“Kulillah sümme zerhum”(6 EN’AM-91)

“ALLAH de ötesini bırak”
Umut_64 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Kapalı
Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.


Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir.5651 sayılı yasaya göre bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.5651 sayılı yasaya göre sitemiz mesajları kontrolle yükümlü olmayıp,yasaya aykırı yada telif hakkı içeren paylaşımları iletişim bölümünden bizlere bildirebilirsiniz
Takip et: @lahutiye