Alt 16-03-13, 21:06 #1 (permalink)
symbol54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 22-02-13
Bulunduğu yer: Rize,Sakarya,Tekirdağ
Mesajlar: 130
symbol54 is an unknown quantity at this point
symbol54 symbol54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
symbol54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 22-02-13
Bulunduğu yer: Rize,Sakarya,Tekirdağ
Mesajlar: 130
symbol54 is an unknown quantity at this point
Standart Cin süresi

Bismillahirrahmanirrahim1. Kul uhıye ileyye ennehusteme'a neferun minelcinni fekalu inna semı'na kur'anen 'aceben.2. Yehdiy ilerruşdi feamenna bihi ve len nuşrike birabbina ehaden.3. Ve ennehu te'ala ceddu rabbina mettehaze sahıbeten ve la veleden.4. Ve ennehu kane yekulu sefiyhuna 'alellahi şetatatan.5. Ve enna zanenna en len tekulen'insu velcinnu 'alellahi keziben.6. Ve ennehu kane ricalunminel'insi ye'uzune biricalin minelcinni fezaduhum rehekan.7. Ve ennehum zannu kema zanentum en len yeb'asallahu ehaden.8. Ve enna lemesnessemae fevecednaha muliet haresen şediyden ve şuhuben.9. Ve enna kunna nak'udu minha meka'ıde lissem'ı femen yestemi'ıl'ane yecid lehu şihahaben resaden.10. Ve enna la nedriy eşerrun uriyde bimen fiyl'ardı em erade bihim rabbuhum reşeden.11. Ve enna minnessalihune ve minna dune zalike kunna taraika kıdeden.12. Ve enna zanenna en len nu'cizallahe fiyl'ardı ve len nu'cizehu hereben.13. Ve enna lema semi'nelhudaamenna bihi femen yu'min birabbihi fela yehafu bahsen ve la rehekan.14. Ve enna minnelmuslimune ve minnelkasitune femen esleme feulaike teharrev reşeden.15. Ve emmelkasitune fekanu licehenneme hataben.16. Ve en levistekamu 'alettariykati leeskaynahum maen ğadekan.17. Lineftinehum fiyhi ve men yu'rıd 'an zikri rabbihi yeslukhu 'azaben sa'aden.18. Ve ennelmesacide lillahi fela ted'u ma'allahi ehaden.19. Ve ennehu lemma kame 'abdullahi yed'uhu kadu yekunune 'aleyhi libeden.20. Kul innema ed'u rabbiy ve la uşriku bihi ehaden.21. Kul inniy la emliku lekum darran ve la reşeden.22. Kul inniy len yuciyreniy minallahi ehadun ve len ecide min dunihi multehaden.23. İlla belağan minallahi ve risalatihi ve men ya'sıllahe ve resulehu feinne lehu nare cehennemehalidiyne fiyha ebeden.24. Hatta iza reev ma yu'adune feseya'lemune men ed'afu nasıren ve ekallu 'adeden.25. Kul in edriy ekariybun ma tu'adune em yec'alu lehu rabbiy emeden.26. 'Almulğaybi fela yuzhiru 'ala ğaybihi ehaden.27. İlla menirteda min resulin feinnehu yesluku min beyni yedeyhi ve min halfihi resaden.28. Liya'leme en kad ebleğu risalati rabbihim ve ehata bima lediyhim ve ahsa kulle şey'in 'adeden.
__________________
Kızgınlıklar Özür Dileyince Değil ÖZLEYİNCE geçer...
symbol54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla

Alt 16-03-13, 21:07 #2 (permalink)
symbol54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ÜYE
 
Üyelik tarihi: 22-02-13
Bulunduğu yer: Rize,Sakarya,Tekirdağ
Mesajlar: 130
symbol54 is an unknown quantity at this point
symbol54 symbol54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
ÜYE
symbol54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 22-02-13
Bulunduğu yer: Rize,Sakarya,Tekirdağ
Mesajlar: 130
symbol54 is an unknown quantity at this point
Standart

diğer konu altındaki cin süresi


Kul uhiyye ileyye ennehüs temae neferün minel cinni fekalu inna semina kuranen aceba yehdi ill rüşdi feamenna bih ve len müşrike bi rabbina ehad ave ennehü kane yekulu sefiyhüna alallahi şatata ve enna zennenna en len tekulel insü vel cinnü allallahi keziba ve ennenhü kane ricalün minel insü yeuzune ricalin minel cinni fezadühüm reheka ve ennehüm zannü kema zanentüm en lilen yed asallahu ehada ve enna lemessessemae fevecedna ha muliet harasen kaide lissem i femen yestemiil ane yecid lehü şihaben rasada ve bi esmail azim ilinsü ve davetil ceberutu ve bi hakkı ademe nurike insi ve bi hakkılcinni ve insi ve ila hazihil esmai ve bi hakkı hamim ayın sinkaf ve bi hakkı esmaillahi teala ve bihakkı hatemi süleyman bin davud ve bi hakkı kef hayın sad innehü veliyyü ve ilahi ademe ve ilahi seyyide hü ves sultane ademe ya zel celali vel ikram ey nuri nurike ins adem ve bi hakkı mustafa ve bi hakkı zebur in insi adem ve bi hakkı incil ins adem ve bi hakkı ins adem ve bi hakki tevrat insi adem ve bihakkıl nebiyyi insi adem ve bi hakkı yunus insi adem ya azim ve bi hakkı ibrahim insi adem ve bi hakık cebraili insi adem ya Allah ya Allah ya Allah ya Rahman ya Rahman ya Rahman ya Rahim ya Gaffar ya şekur ya Halim ya Sultan ya Subhan ya Macid ya Vahid ya Kahir ya Kadim ya Hannan ya Mennan ya Deyyan ya Gufran veya Enzellahu mines senai min main fe ehya bihil ardi bade mevtiha ve iza cael insü hazihi sebate bi kudretillahi teala ve izzatillahi ya zel celali vel ikram Allahümme sehirli kalbi (burada tesir etmek istediginin adini ve anne adini soyle) el acele el acele el acele es saate es saate essaatte essaate el vehan el vehan el vehan..
bismilahirrahmanirrahim
el hamdü lillahi rabbil alemyin. ya hayyü ya kayyum. ecip ya kurayaiyl semiy,an mutıy,a bi hakkıl hamdü lillahi rabbil alemiyn. ve bi hakkıl hayyil kayyum. ve bi hakkıl meleki ebced. errahmanir rahıym. ya rahmanü ya rahiymü ya raufü ya atuf.ecip ya cebrailylü semiy,an mutıy,a. bi hakkır rahmanir rahıym ve bi hakkır raufül atuf. ve bi hakkır meleki hevzah.maliki yevmid diyn. ve bi hakkı ya mukallibel kulub. ve bi hakkıl meleki tıykel. iyyake na,büdü ve iyyake nesteıyn. ya karibü ecib ya miykaiylü semiy,an mutıy,a bi hakkı iyyake na,büdü ve iyyake nesteıyn. ve bi hakkıs seriy,ıl kariybil ma,budil müstean. ve bi hakkıl meleki mensa. ihdinas sıratal müstekıym. ve bi hakkıl kadiril muktedir. ve bi hakkıl meleki faskar. sıratalleziyne en,amte aleyhim. ya allahü ya hakiymü ya aliym. ecip ya aynaiylü semiy,an mutıy,a. bi hakkı sıratalleziyne en,amte aleyhim. ve bi hakkıllahil hakiymil aliym. ve bi hakkıl meleki şetsehıl müvekkeli bil kavaimil arşiyyeh. gayril magdubi aleyhim velad dalliyn. ya kaimü ya aziyzü ecip ya azraiylü semiy,an mutıy,a. bi hakkı gayril magdubi aleyhim velad dalliyn. ve bi hakkıl melekil kaimil aziyzi ve bi hakkıl meleki zedzag. el müvekkili bil kavaimil arşiyyeh. allahümme innehü leyse fis semavati deverat. ve la fil ardı gamerat. ve la fil bihari katarat. ve la fil ecsami hakerat. ve la fil kuburi sehadat. ve la fil enfasi hatarat. illa bi devamike arifatün ve müşahedat. ve aleyke delalat. ve fi mülkike müstemirrat. fe bil kudratilleti sehharte biha ehlel eradıyne ves semavat. sahhir li matlubi ve sahhir li kalbel (.... ibni .....). inneke ala külli şey,in kadiyr. ecib daveti ya hayyü ya kayyum. ya bediy,as semavati vel ard. ya malikel mülk. ya zel celali vel ikram. ve sallellahü ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmeıyn. vel hamdü lillahi rabbil alemiyn...
__________________
Kızgınlıklar Özür Dileyince Değil ÖZLEYİNCE geçer...
symbol54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Kapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Cin süresi ile ilgili symbol54 Üyelerin Yardım İstekleri 6 16-03-13 20:23
duha süresi ile aşk SUMASALI Sevgi Muhabbet Ve Aşk Duaları 1 24-12-12 18:29
Fatiha Süresi 5.. Kocayürek Sureler Ve Ayetler 0 11-08-11 23:48
Fatiha Süresi.4 Kocayürek Sureler Ve Ayetler 0 11-08-11 23:47
Asr süresi.. Kocayürek Sureler Ve Ayetler 0 11-08-11 23:36


Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:05.

Powered by vBulletin® Version kapalı
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
 

Hakkımızda

"Türkyenin En Büyük Gizli İlimler Sitesine Hoş Geldiniz"

 

Lahutiye

Türkiyenin En Büyük Gizli İlimler Sitesi.

Copyright © 2017