ALLAH RIZASI İÇİN ,BİLDİKLERİNİZİ SÖYLEYİN

Bu konu Yusufbasar tarafından 6 ay önce açıldı, 3249 kere okundu ve 3 Cevap verildi.
Yusufbasar
Üyelik Zamanı: 6 ay önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 1
6 ay önce

Merhaba, kiracıma sıfır evimde oturuyor ama evi kötü kullanıyor. Parkeler şişmiş,duvarlar rutubet.evi havalandırmıyor. Sorumsuz.Sorun çıkarmadan ve hızlı bir sekilde evimden nasil çıkarabilirim? Allah rızası icin,Yardimlariniza ihtiyacim var.Hangi duaları okuyayim?

zeinarda
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 11 sene önce
Konu Sayısı: 819
Yanıt Sayısı: 18515
6 ay önce
Kira kontratınızda evinizin  özelliklerini ve kiracının sorumluluklarını belirtmiş olmanız gerekiyordu ki evinizi boşaltırken aldığı gibi teslim edeceği şartını kontratta kayda almalıydınız. Eğer kontratınızda bunları kayda aldıysanız tahliye ve tazmin istemiyle dava açıp evinize  bilirkişi isteyebilirsiniz. Dualar konusunda da sitemizi inceleyin okuma isteği duyduğunuz bir duayı okumanız daha yararlı olur.
Yusufbasar
Üyelik Zamanı: 6 ay önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 1
6 ay önce
Samimiyetlerine inandigimiz icin kontrat yapmadık. Aile gibi olduk.ancak suistimal edildi bu dusuncemiz. Yol gosterdiginiz icin Allah razı olsun. Sitede arama butonu bulamadim. Acikcasi acemiyim.yonlendirirseniz dua bulabilirim belki....
zeinarda
ADMINISTRATOR
Üyelik Zamanı: 11 sene önce
Konu Sayısı: 819
Yanıt Sayısı: 18515
6 ay önce
Bu devirde hangi samimiyet,hangi güvenden söz ediyorsunuz,çok büyük bir hata yapmışsınız,umarım tez zamanda kurtulursunuz inşaallah. Ana sayfada mesajları okuduğunuz sayfanın en altına inin,Lahutiye Dilek Duaları bölümünü göreceksiniz,o bölümü inceleyin.
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
  • 22850 Kayıtlı Üye
  • 16517 Konu
  • 143776 Cevap
  • Son Üye ThomasDeply
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)
  • SÜPER MODERATÖR (9)
  • MODERATÖR (1)