Tanışma

Bu konu sihirbozan tarafından 2 sene önce açıldı, 1390 kere okundu ve 4 Cevap verildi.
sihirbozan
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 1
Yanıt Sayısı: 2
2 sene önce

Merhabalar.

Uzun yıllar Lahutiye üyelerinin ilgi alanına giren sahada araştırmalarım oldu. Deneme yanılma yöntemi yanı sıra eşsiz kitaplar ve yazıtlar gördüm. Son yıllarda ise kendim ve yakın çevremin spiritüel güvenliğine rahatça destek olabilir durumdayım. Çok yakın dostlarım hariç bu ilgimi kimse bilmez. Fakat..

Hindistan’da ikamet eden dostum bana ‘eğer insanlara ulaştırmayacaksan bilgi toplamanın anlamı kalmaz’ diyerek ikna etti. Kendisi yüzyıllardır ailesinin topladığı bilgi ve yazıtları miras almış ve tanınan bir kişi. Yapabileceğimizin en kötüsünün ‘en azından ihtiyaç duyanların büyücülere müracaatına mani olmak’ olacağı konusunda kendisiyle hemfikir oldum.

Bu sebepten dolayı 18 yıl sonra tekrar buraya üye oldum. Bir dönem sitede gezinip nelerin olduğuna bakacağım. Ahlaken tarif paylaşmayacağıma site yönetimine söz veririm. Yardımcı olabileceğim konularda paylaşım yaparak arkadaşlarıma iştirak ederim.

Hindistanlı dostum ve ben halihazırda iş sahibi insanlarız. Kendisi mesleğini icraat ederken ailesinden aldığı miras gereği ağır musallat, tedavi ve bakım yapmaktadır. Ben ise ilginç vakalara uzak duramayıp sistemi her defasında tekrar anlamaya çalışan ve sürece dahil olan bir arkadaşınızım. Vakit buldukça aranızda olmaya çalışacağım.

Son olarak hevesli ama bir türlü kendisine bir rehber edinememiş arkadaşların dişlerini kamaştırma adına şunu paylaşmak istedim 🙂  ; en, ama en ilginç, beni en çok şaşırtan ve hayrete düşüren, bu da mümkün mü dediğim şey nedir derseniz, ‘geçmişi izleyebilmek’

Merinos
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 3
Yanıt Sayısı: 8
2 sene önce
@sihirbozan merhabalar. Yazisinizdan hem birseyler anladim hem anlamadim. Anladigim.kadariyla ilim sahibi birisniz havas ilmi mi baska bir ilim mi bilemedim insalah insanlara faydali olursnuz Allah dogru yoldan ayirmasin
seker40
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 1
2 sene önce
Merhaba Sihirbozan kardeşim.Bende bu siteyi derdime derman ararken buldum.Yazın ilgimi çekti.dedğin kadar maharetliyesniz ilminiz kuvvetliyse dermanıma vesile olursunuz.çocukluğumdan bu yana işlerim hep ters gider.Son anda bozulur yada o kadar çok uğraşırımki iş olunca bende ne sevinç kalır nede mutluluk olur sadece yorgunluk ve yıpranmışlık hissi kalır.takdri edersinki böyle bir yaşam çok yorucu,hayat neşen kalmıyor.Birde insanlarla iletişim var.Olmadık gerginlikler;bir andan kendini içinde bulduğum tartışmalar....aile içi gerginliklerde var.olmadık şeylerden tartışma oluyor.özellikle babamla aramda.(babamda benim gibi hayatı cehennem, başarısılık kaybetmeler zorluklar....)canım desen canın çıksın anlıyor.eşimlede istediğim gibi mutlu değilim bir türlü olamıyorum.hele son zamanlarda yok yere oda yüksek sesle konuşur oldu.bağırıyor.bir kapalılık var bariz belli ancak çözümü henüz bulamadım(ailecek arıyoruz bulamadık)yardıma ihtiyacım olduğu kesin.
Adana01
Üyelik Zamanı: 2 sene önce
Konu Sayısı: 3
Yanıt Sayısı: 4
2 sene önce
Umarım sorunlarımıza çare olacak paylaşımlar yaparsınız
mne
Üyelik Zamanı: 1 sene önce
Konu Sayısı: 0
Yanıt Sayısı: 2
1 sene önce
..........................
Cevap Eklemek için Giriş Yapmalısınız.
Forumda Kimler Online (Şu anda 1 kişi Online)
  • ADMINISTRATOR (3)
  • SÜPER MODERATÖR (9)
  • MODERATÖR (1)